Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У ХНАТОБі іноземні зірки – балет “Жізель” і опера “Аїда (29-30.03)

Соліст балету Єркін Рахматуллаєв – один з провідних виконавців нового надсучасного театру опери та балету в Астані, творчий склад якого формувався за участі консультантів з міланського «Ла Скала» та Маріїнського театру. Переможець престижних хореографічних конкурсів, Єркін Рахматуллаєв виконує головні партії в багатьох балетах класичного репертуару. У Харкові він виконає партію Альберта в балеті «Жізель», а його партнеркою по сцені стане художній керівник балету Схід Опера, заслужена артистка України Антоніна Радієвська.

Ауреліо Гримальді є солістом Римської опери, в репертуарі якого – 50 оперних партій і досвід виступів на провідних оперних сценах різних континентів. Він є лауреатом та дипломантом найпрестижніших міжнародних конкурсів, таких як конкурс вокалістів Маттіа Баттістіні, фіналістом міжнародного конкурсу Л.Паваротті в Модені. В «Аїді» він виконує партію Радамеса, а за Аїду заспіває лауреатка міжнародних конкурсів, солістка Схід Опера Алла Мішакова.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023