Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Хмельницькому горів студентський гуртожиток

У Хмельницькому, спалахнула 4-поверхова будівля, в якій мешкають студенти Хмельницького торговельно-економічного коледжу, як стало відомо Вісті Ньюс. Вогонь зайнявся о 2 ночі.


Ось так після пожежі виглядає одна з кімнат гуртожитку Хмельницького торговельно-економічного коледжу. І хоча вогонь не встиг вийти за межі 17 кв м, переляку наробив на всі 4 поверхи. Адже будівля зайнялася близько 2 ночі.
Петро Сибігой, заступник начальника ГУ ДСНС України у Хмельницькій області:
По прибуттю до місця пожежі було встановлено, що горить житлова кімната.
Увесь другий поверх повністю затягло димом. Студентів рятували й через вікна, і виводили назовні сходами.
Петро Сибігой, заступник начальника ГУ ДСНС України у Хмельницькій області:
Під час гасіння пожежі пожежно-рятувальними підрозділами було врятовано за допомогою пожежних драбин 27 чоловік, 77 чоловік проведено евакуацію.
Наразі 104 студентів відселили в інше приміщення. Причини загоряння встановлюють фахівці. Вогонь вдалося загасити майже за 20 хвилин. На щастя, завдяки оперативним діям рятувальників на пожежі ніхто не постраждав.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023