У Харкові знову потрібно платити за комунальні послуги

У Харкові з 1 червня відновили нарахування плати за послуги, що надаються підприємствами житлово-комунального господарства міста.

Про це сьогодні повідомили директори комунальних підприємств: «Харківські теплові мережі», «Харківводоканал», «Жилкомсервіс» та «Комплекс із вивезення побутових відходів».

Нагадаємо, у квітні мер Харкова Ігор Терехов дав розпорядження тимчасово відмінити оплату комунальних (це не стосувалося спожитого за газ чи електрику). Тоді часові рамки не були визначені, йшлося про час до кінця війни.
3 червня представники у керівництві КП зазначили, що протягом трьох місяців працівники комунальних підприємств робили все можливе, щоб навіть в умовах війни місто жило: ремонтували трубопроводи, відновлювали тепло- та водопостачання, прибирали двори, вивозили сміття, запускали ліфти тощо. За цей час з харків’ян не брали плату за комунальні послуги. Проте підприємства не мають фінансової можливості продовжувати роботу в такому режимі. Щоб підприємства могли якнайшвидше відновити їх та якісно підготувати Харків до нового опалювального сезону, було прийнято рішення відновити оплату послуг ЖКГ.

УВАГА!
Усі нарахування за комунальні послуги з 24 лютого до 1 червня будуть списані. Комунальні підприємства зроблять перерахунок, та вже у липні харків’яни отримають квитанцію з нарахуванням за минулий місяць. Якщо харків’яни мали заборгованість з оплати до 24 лютого, вона також буде внесена до платіжки. Тим харків’янам, які оплачували послуги під час війни, зроблять перерахунок та внесені суми врахують як оплату з 1 червня. Тарифи на комунальні послуги залишаються незмінними.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.