Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові жінка з 4-ма дітьми живе в погорілій квартирі – волонтери збирають допомогу

Без вікон, із дірявою стелею та закопченими вогнем стінами. У Харкові жінка з чотирма дітьми вимушена жити в погорілій квартирі. Житло підпалив колишній чоловік, і вже півроку Інна Логачова бідує в залишках людського житла. Пропіаритися на сім’ї та наобіцяти ремонт вже встигла партія одного з кандидатів у Президенти. Натомість допомогають вижити родині благодійники та пожертви городян.

Важко повірити, але за цими вікнами, закритими картоном і плівкою, зараз живе родина. За 3 місяці після пожежі жінка з 4 дітьми була вимушена повернутися до погорілої оселі.

Інна Логачова зустрічає гостей у темному коридорі. По-перше, у ньому немає світла, по-друге, стіни, як не мий, прокопчені вогнем. Ще в липні її колишній чоловік підпалив квартиру.

Інна Логачова, мати 4-х дітей:

Запил и побил меня с мамой. Мы 5-го числа из дому ушли с одной сумкой вещей на всех нас. И он за 3 дня все вынес отсюда, а потом поджег квартиру.

Зараз палій лікується у психіатричній лікарні, а Інна тулиться в одній кімнаті з дітьми.

Решта квартири зруйнована. Про те, що тут була дитяча та спальня, не нагадує нічого. А ось згадок про пожежу чимало: покручена вогнем лудка, знищена підлога та дірява стеля.

Ни окон, ничего. Просто забито фанерой. И пленкой забивала я. Все  балкон там разрушенный. Вон там дырочка есть. Можно таун-хаус сделать. Прям из потолка второй этаж.

Інна Логачова, мати 4 дітей:

Тут у нас был спортивный уголок. И после ремонта хотелось бы поставить шведскую стенку. А то как-то стыдно, ребенок берет первые места по области по кикбоксингу, но при этом дома ничего спортивного нет.

Хлопчаки добре пам’ятають, як півроку тому разом із мамою розбирали пожежу. Виносили рештки своїх ліжок і іграшок.

Едік, старший син Інни:

Основное мы за один день убрали, а потом вон стены оббивали, выносили. Сейчас там подмели. И более-менее.

Працювати Інна зараз не може. Меншій донечці 2 роки, мала часто хворіє. Зібрати на ремонт самотужки просто не взмозі. Тому що може, лагодить самотужки.

Погорільці зверталися за допомогою всюди. І навіть потрапили у передвиборчий капкан. Партія одного з кандидатів у Президенти просто скористалася скрутою родини для піару. Під камери пообіцяли ремонт  натомість принесли пакет із продуктами.

Тож зараз Інні з дітьми допомагає благодійний фонд. Волонтери запустили збір грошей у соцмережах.

Картка Приват Банк: 5168 7573 4008 5333 Белозуб Селби.

Володимир Сіденко, співзасновник БФ “Із серцем до дітей”:

И уже есть положительный результат. Мы собрали определенную сумму. Сейчас планируем заменить все окна. Помочь людям с электрикой. Помочь подключить возобновить поставку газа.

Сільва Емінова, керівниця БФ “Із серцем до дітей”:

Газ у них отрезали. Инне для того, чтобы приготовить покушать, нужно 2 часа. Семья большая.

Небайдужі городяни вже вдягли родину, приносять іграшки. Зараз у квартирі на вулиці Сохора, 2 найбільше чекають будматеріали. За мрію  не бачити закопчених чорних стін.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023