У Харкові завдяки благодійному забігу Біжимо разом придбали мотоприставку для інвавізків

У Харкові силами небайдужих містян придбали мото-приставку для інвалідних візків. Пристрій передали Велоцентру, і ним може безкоштовно скористатися будь-хто.

Гроші на техніку зібрали завдяки ініціативі Благодійного фонду Соціальне місто – забігу Біжимо разом. Його керівниця Анна Буслаєва згадує, вдалося об’єднати спортсменів і інваспорт, активістів і комерційні організації. Загалом близько 7 сотень людей взяли участь у спортивних заходах.

Анна Буслаєва, директорка БФ Соціальне місто: 

В прошлом году мы провели 2 благотворительных забега Біжимо разом. И в этом году мы тоже планируем на весну готовить очередной забег, потому что, во-первых, это очень радостное, веселое и дружетсвенное мероприятие, где встречаются люди: взрослые, детки, подростки, люди с инвалидностью с абсолютно с разной. И это возможность и пообщаться, и сделать хорошее дело. Потому что мы как всегда будем приобретать что-то, что нужно для людей с инвалидностью

Мото-приставку можна буде взяти у Велоцентрі вже з початку березня. Щодень нею можуть скористатися двоє людей.

Вікторія Суліма, керівниця Велоцентру:

Благодаря тому, что у нас появилась эта приставка у людей, у горожан с ограниченными возможностями появится возможность, скажем так, увидеть наш город в других красках. Это очень большой вклад для наших горожан. Благодаря тому, что люди трудятся в сборе средств на такие вот нужные вещи для людей, будет здорово, будет достаточно интересно и многим горожанам это поможет.

Техніку спеціально оснастили так, щоб її можна було прилаштувати до візка будь-якого зразка. Василь сам користується подібною приставкою. Каже, місто стало доступнішим. Він не хоче сидіти вдома, бо банально більше встигає: замість 5 км на годину йому тепер доступні до 25-ти.

Василь Старіков,активіст, учасник забігу «Біжимо разом»:

Ну, комфортно, что говорить! Пристегнул ее и поехал на большие расстояния. Если тут крутить руками все, то тут за тебя колесо тянет, ты сидишь,как я говорю, как царь. Едешь и наслаждаешься.

2022-гий рік виключенням не буде – Соціальне місто разом із партнерами та однодумцями знову планує Біжимо разом. На що цього разу витратять зібрані під час благодійного забігу кошти, вирішать спільно з інваорганізаціями Харкова.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.