Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові затримали серійних нападників на приватні об’єкти

У поліції Харкова говорять – хвиля нападів на аптеки, автосалони та приватні будинки котилася містом рік, як з’ясували Вісті Ньюс. 41 та 42-річні чоловіки вимагали у підприємців гроші. Аби довести серйозність своїх намірі нищили їх майно.

Діяли зазвичай вночі. 21-го грудня учасників банди затримали. Їхні будинки обшукали. Звідти вилучили гранати, зброю, якими нападники користувалися “на справах”. Засновник угрупування зараз перебуває під вартою. Усі інші – оголошені в розшук. На разі поліція перевіряє причетність банди й до інших подібних злочинів. Причини нападів на аптеки поки що невідомі. На даний час відомо про 10 нападів.

Олександр Горбачов, начальник УП карного розшуку ГУНП в м. Харків:
Це громадяни України, жителі міста Харків. Мають величезні зв’язки у кримінальному середовищі. Вони використовують методи конспірації. В дуже великому обсязі. Він раніше засуджений за тяжкі злочини. Нами встановлюються зараз всі факти джерел придбання та причетність до скоєння їх розбійних нападів.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023