У Харкові затримали групу шахраїв, які видурювали квартири

У Харкові група злочинців видурювала квартири, як стало відомо Вісті Ньюс. Поліції відомо про 6 фактів заволодіння житлом. Жертвами шахраїв ставали самотні люди похилого віку або містяни, які зловживали алкоголем.

У Харкові затримали групу шахраїв, які видурювали квартириПро роботу групи шахраїв стало відомо після звернення мешканки Харківщини. Жінка наприкінці 2016 року повідомила про те, що у неї намагаються забрати квартиру. Під час досудового розслідування поліцейські зафіксували 6 фактів роботи шахраїв.

 

Сергій Неминущий, ст. слідчий відділу детективів поліції Харківщини:
Шахрайським шляхом здійснювала переоформлення нерухомого майна від імені громадян на себе або на інших членів злочинної групи з подальшим її продажем добросовісним набувачам.

Від ді шахраїв страждали самотні пенсіонери та люди, що зловживали алкоголем. 23-го липня правоохоронці провели обшуки у злочинців, вдалося вилучити докази протиправного оформлення. Папери відправили на експертизу.

Сергій Неминущий, ст. слідчий відділу детективів поліції Харківщини:
Організатору злочинної групи повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 (шахрайство з нерухомим майном вчинене в особливо великих розмірах). Іншим учасникам готується повідомлення про підозру з обранням запобіжних заходів. Усім підозрюваним загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 12 років. А також конфіскація майна.

Злодії працювали пліч-о-пліч із нотаріусом, спільно підробляли договори купівлі-продажу або довіреності на право розпорядження нерухомістю, щоб швидко перепродати житло. Організувала бізнес на квартирах 46-річна раніше не судима харків’янка.

Залишити відповідь