У Харкові затримали чоловіка, що підозрюється у вбивстві пенсіонера та підпалу будинку

Вбив пенсіонера, зв’язав його стареньку дружину та підпалив будинок подружжя, як стало відомо Вісті Ньюс. Цей злочин стався в Харкові наприкінці червня. Зараз же підозрюваного у жорстокому злочині затримали. Ним виявився 61-річний чоловік, який тільки днями звільнився з в’язниці. За даними поліції, чоловік більшість свого життя провів за ґратами.
У цьому будинку по вулиці Сабурівській мешкало подружжя – чоловік і жінка 72-х і 71-го років. 27-го червня на них напав невідомий.

Олександр Урганов, заступник начальника Московського відділу поліції:

В этот день примерно в 7 утра в дом зашел неизвестный, причинил ей телесные повреждения, связал, воспользовался тем, что мужа дома нет, стал обыскивать дом, искать материальные ценности и деньги. В это время пришел муж, который гулял с собакой недалеко от дома.

Злодій спробував втекти, але господар кинувся зупинити нападника.

Олександр Урганов, заступник начальника Московського відділу поліції:

Муж оказал ему сопротивление, вследствие чего подозреваемый нанес ему 9 ножевых проникающих ранений. Закрыл его в одной из комнат. После чего перетащил нашу потерпевшую связанную в ванную.

Далі знешкодивши родину, нападник підпалив будинок. У такий спосіб хотів приховати й грабіж, і нанесення травм пенсіонерам. Коли на місце прибули пожежники, вони звільнили побиту та перелякану жінку і дістали тіло вже померлого чоловіка. Мешканка будинку змогла описати нападника і наразі підозрюваного знайшли. Це вдалося зробити завдяки сусідам, вони побачили людину, схожу за описом із орієнтування. Чоловік знаходився неподалік спаленого будинку, і більше того він хотів залізти в новий дім.

Олександр Урганов, заступник начальника Московського відділу поліції:

Задержан гражданин 57-го года рождения, который освободился из мест лишения свободы 19 июня, при нем были вещественные доказательства из преступлений, совершенных ранее.

Чоловік у разі доведення провину загрожує довічне позбавлення волі. Адже проти нього відкриті 3 статті: розбій, умисне вбивство та замах на вбивство. За даним поліції, затриманий раніше неодноразово був судимий за тяжкі та особливо тяжкі злочини. І більшість свого життя він провів у в’язницях.

Залишити відповідь