У Харкові запрошують на захоплюючий додатковий концерт «Антоніо Вівальді. Пори року» (28.05)

У Харкові відбудеться додатковий концерт «Антоніо Вівальді. Пори року». У зв’язку з переаншлагом концерту у березні, відбудеться додатковий концерт «Антоніо Вівальді. Пори року» вже 28 травня у Театрально-концертному центрі. “Пори року” венеціанського композитора Антоніо Вівальді  це одним з його найзнаменитіших та найвідоміших музичних творів в стилі бароко. Концерти були написані ще у 1723 році і вперше опубліковані два роки по тому. На першому виконанні Вівальді особисто грав партію скріпки. Кожний концерт присвячений одній порі року і складається з трьох частин, відповідних кожному місяцю.

За словами організаторів, «Пори року» у виконанні Ukrainian Classical Orchestra повні блискучих мелодій, захоплюючої інструментальної взаємодії і агресивних ритмів. Цей концерт подарує вам справжнє музичне задоволення і неповторні емоції, які захочеться відчути знову.

28 травня о 19:00 у ТКЦ «Антоніо Вівальді. Пори року». Квитки за посиланням

https://kharkov.internet-bilet.ua/events/28403/vivaldi-vremena-goda-dopolnitelniy-kontsert?gclid=EAIaIQobChMI0fe7pLm44QIVAsAYCh2slA18EAAYASAAEgJOffD_BwE&fbclid=IwAR05Cn5ED2QZVYiWlAET_owNHOxaUpMWCtsG7AI71Fepp-TB6kgRtg5OqKE

Залишити відповідь