У Харкові запрацював новий простір для дітей. «ДобраХаточка» відкрила двері

У Харкові запрацював новий простір для дітей – «ДобраХаточка».

Нет описания.

Піратська вечірка, пошуки скарбів, шоу мильних бульбашок, весела анімація та боді-арт. Готували локацію для дітей близько півтора місяці.

«Ідея зробити простір для малечі прийшла ще влітку, коли було «гаряче». Попри обстріли та ракетні небезпеки в дітей повинно бути дитинство. Ми їздимо також і на деокуповані територіі із гуманітарною місією та проводимо там заходи для дітей. Але завжди хотіли зробити саме стаціонарну локацію у рідному Харкові», – ділиться Євген Докучаєв, засновник IPAS International Public Assistance Service.

Закінчили перше свято чаюванням у ДобраХаточка смаколиками, до заходу долучився і фірмовий магазин «Солодкий світ». Кожна дитина отримала подарунок.

У просторі проводять Cinema-терапію з переглядом і розбором мультфільмів, уроки англійської, малювання тощо. Заняття для малечі планують в подальшому проводити декілька разів на тиждень. Також обіцяють підготувати щось і для батьків.

Засновновник «ДобраХаточка» – IPAS International Public Assistance Service (Міжнародна Служба Громадської Допомоги «ДОБРАДАР»)

Адреса простору – вул.Благовіщенська 12, детальніше про ініціативу: https://instagram.com/dobra_xatochka?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Нет описания.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.