У Харкoві Зaйцеву тa Дронoва суд лишив під вартою

Обвинуваченим у ДТП на Сумській учергове обирали запобіжні заходи, як стало відомо Вісті Ньюс. І як і раніше на слухання не змогли доставити одного з ключових свідків – нарколога Олену Федірко. Поліція не змогла розшукати експертку за тиждень, відколи стало відомо, що вона може перебувати в так званій ЛНР.

Нині слідчі відправили запит до Держприкордонслужби, щоб дізнатися, чи виїжджала Федірко з країни. Тим часом Олену Зайцеву та Геннадія Дронова суд лишив під вартою на наступні 60 діб, на заставу вони як і раніше права не мають. У середині жовтня виповниться рік після аварії, що забрала життя шістьох людей, і так само вже буде рік як Зайцева перебуватиме в СІЗО, Дронова заґратували пізніше на кілька тижнів. Наступне засідання заплановане на 2-ге жовтня, не виключено, що на ньому покази дасть Дронов. До цього чоловік відмовлявся свідчити.

Віта Дубовик, прес-секретар прокуратури Харківської області:

Зараз направляються запити до прикордонної служби України щодо виїзду вказаної особи за територію України або на тимчасово непідконтрольні території нашої держави. Тобто це питання ми маємо вирішити. І так, дійсно, у нас вже вивчені всі матеріали справи, які були надані на даний момент. Були допитані всі свідки, які були заявлені. Тому у нас залишається лише допит обвинуваченого, якщо він захоче.

Ігор Берченко, батько загиблої Діани Берченко та постраждалої Оксани Євтєєвої:

Домашний арест – какие основания для Дронова? Мама больная. Второе, домашний арест для Зайцевой – потому что у нее плохой стан здоровья, правильно? Документально не подтверждено, в каком состоянии его мама, не подтверждено. Значит суд принял домашний арест отклонить. По Зайцевой – то же самое.

Залишити відповідь