У Харкові захоплююча комедія – Хаос. Женщины на грани нервного срыва (15.05)

Красиві, доглянуті, успішні й самодостатні. Здавалося б, що ще не вистачає сучасним жінкам? Але жіноча логіка — штука складна і зрозуміти жінку іноді нелегко навіть їй самій.

«Хаос. Жінки на межі нервового зриву» — блискуча легка сучасна комедія, яка спробує розкласти по поличках всі нюанси бунтівної жіночої душі. Чи вдасться?

На сцені з надзвичайним розмахом розгорнуться три історії абсолютно різних і водночас разюче схожих жінок. Шкільна вчителька, журналістка і психотерапевт у виконанні Катерини Кістень, Віталіни Біблів і Анни Кузиною поділяться з вами найпотаємнішими бажаннями.

У кожної з нас, причини неврозів знайдуться, варто їх тільки гарненько пошукати: ревнощі, руйнується шлюб, некеровані діти, недолугий бос. Список можна продовжувати нескінченно. Але нам, глядачам, цікаві не причини, а те, як героїні впораються зі своїми проблемами.

«Хаос» — це захоплююча суміш трагедії людських стосунків, життєвого фарсу і заразної комедії. Ви отримаєте самі несподівані відповіді на питання, які хвилюють кожну жінку. Спектакль цілком заслужив своє жартівливе звання практичного посібника «Що робити жінці на межі зриву», адже з цим завданням він справляється на відмінно!

Залишити відповідь