Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові з пожежі дітей кинувся рятувати перехожий

ФОТО: harkiv.dsns.gov.ua

На пожежі постраждали маленькі діти – 8-місячне маля у важкому стані. Рятувати малечу кинувся перехожий.
У Харкові на вулиці Біломорський спалахнув приватний будинок. На допомогу кликали діти: двоє хлопчаків 2-з і 3-х років. Вони розповіли перехожим, що всередині палаючого будинку лишилася їхня сестричка. З великими труднощами в диму чоловік ледь знайшов дівчинку та виніс на вулицю. Тримав її на руках до приїзду швидкої.
Зараз 8-місячна постраждала у лікарні у дуже важкому стані. У неї глибокі опіки різних частин тіла. Її братики також госпіталізовані, вони отруїлися чадним газом.
Батьків вдома під час трагедії не було. Поліція розшукала їх. 29-річна мати пояснила слідчим, що лишила дітей без нагляду, поки ходила дзвонити зі стаціонарного телефону. Для цього пішла у центр мікрорайону. 32-річний батько в цей час був на роботі.
У ДСНС поки не можуть назвати причини загоряння. Пожежники боролися з вогнем більше півгодини. Вигоріло 10 кв м в одній із половин оселі. Поліція наразі вирішує, як кваліфікувати події, через які травмувалися діти.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023