Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові виступила Марія Яремчук з благодійним концертом

У рамках благодійного концерту у Харкові виступила Марія Яремчук, як стало відомо Вісті Ньюс. Співачка, яка полюбляє експерименти, як із зовнішністю, так і з музикою – розповіла Марія, яка вона справжня і чи закінчаться її творчі пошуки. Вже скоро музикант анонсує вихід альбому і нового кліпу.

Марія Яремчук в Харкові не в перше. Співачка тут вже виступала із піснями свого батька Назарія Яремчука – відомого українського тенора. Також співала в рамках туру Олександра Пономарьова, який був її наставником на одному зі співочих шоу країни. Тепер же Марічка співає власні пісні.

Це перший сольний виступ Марії з власними піснями, тож, чи не думає співачка вже їхати із туром Україною?

Марія Яремчук, співачка:
Я не робила ще сольних концертів, це правда. Якось це пов’язано з тим пошуком себе і пошуком своєї музики. І, звісно, як тільки я буду готова, то Харків – перший буде в списку для того, щоб весь тур добре пройшов.

До речі, про пошуки. Шанувальники з інтересом спостерігають за кожним виступом Марії, адже вона завжди різна. Експериментуючи у музиці, Марічка змінює і стиль. Завдяки її теперішньому вигляду шанувальники почали називати її українською Ріанною. А яка ж справжня Марія Яремчук?

Марія Яремчук, співачка:
Справжня я така – яка міняється. Я навіть не знаю, мабуть, найсправнішою я була маленькою, а особистість має таку притаманність – трансформуватися, еволюціонувати. І, мабуть, це моя якась певна еволюція. І я не впевнена, чи я колись схочу перестати еволюціонувати, тому що мені скучно стає в якомусь образі. І все – якась “тоска зелёная”.

А ось із музикою, здається, Марія вже визначилася.

Марія Яремчук, співачка:
Десь осінню або на початку 2019 року я випущу альбом пісень, які вже написала я сама. Тому що я почала писати і почала відчувати, що саме це моя музика. І, мабуть, в музиці це буде фініш моїх експериментів, і це вже буде стала така одиниця творча.

У Харкові ж Марія співала і нове, і те, що чув цілий світ – пісня, з якою вона виступала на Євробаченні-2014. До речі, з цією піснею Марічка посіла тоді 6 місце, а у Харкові під неї на сцену збіглася вся малеча, що була у залі.

Між іншим, до Харкова у Марії особливе ставлення. Ще будучи студенткою Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв імені Утьосова, вона з друзями їздила сюди на шопінг та гуляла містом.

Марія Яремчук, співачка:
Харків у мене завжди one love, тому що я завжди відчуваю fit back такий, прямо заряджаючий надовго.

Зараз Марія працює над новим треком, на який незабаром збирається зняти кліп. Не виключає, що режисером відео стане знову Алан Бадоєв, який вже знімав для Марічки кліпи на пісні «В чистім полі» і «Ти в мені є».

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023