У Харкові вимагають звільнення українських полонених моряків і закриття росконсульства

Акції під посольством Росії в Києві почалися ще ввечері неділі. У Харкові до них приєдналися зранку, як стало відомо Вісті Ньюс. Так, активісти закидали російське консульство фаєрами, пляшками та яйцями. Близько сотні містян прийшли до дипустанови вимагати звільнення українських полонених моряків і закриття консульства.

У Харкові зранку понеділка російське консульство закидали фаєрами та яйцями. Більше півсотні містян прийшли до дипустанови вимагати звільнення українських полонених моряків і закриття консульства.

Дмитро, харків’янин:

Всі, мабуть бачили відео тарану нашого буксиру. І чому я тут? Тому що вважаю за необхідне висловитися свою думку, що Росія проводить протиправні дії проти України, продовжує їх проводити, вона підвищує ставки, і це не є нормально у 21 сторіччі.

У самому консульстві в понеділок призначили вихідний, будівлю охороняв кордон правоохоронців і пожежники. Городяни лишили під стінами шини та принесли паперові човники.

Олександра Щукіна, харків’янка:

Це символізує наші українські човни, які були підтверджені нападу зі сторони Росії, прямої агресії вчора. Ми бачили відео, бачили як саме російські кораблі таранили наше судно. Ми прийшли сказати, щоб вони негайно звільнили наших хлопців, та припинити всі стосунки з країною агресором.

Десяток молодиків прийшов із фаєрами. Їх підпалили та перекинули через паркан Генконсульства. Будівлю вогонь не пошкодив, єдине, вщент згоріла ялинка на подвір’ї.

Учасники акції наголосили, їхній захід неостанній, адже вимагають виконання кількох пунктів.

Костянтин Немічев, активіст ГО “Національний корпус”:

Перша вимога – розірвати всі відносини. Всі торгові моменти, всі політичні, які зараз відбуваються. Потім націоналізувати всі підприємства, всі бізнеса, які зараз знаходяться в Україні і ними володіють громадяни Російської Федерації.

Також у бік консульства полетіли яйця.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100