Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові вилучили рекордну партію трамадолу на 32 мільйони гривень

Трамадолу на 32 мільйони гривень. Цю партію в Департаменті протидії наркозлочинності України вже охрестили рекордною, як стало відомо Вісті Ньюс. Більше цього ще просто ніколи не вилучали. Але не тільки це шокувало правоохоронців. Затриманий організатор наркооборудки до цього вже затримувався за збут. І попередній вітчизняний наркорекорд також належав йому. Про дивні кримінальні перетини долі й двічі рекордсмена дізналися наші журналісти.


На цю строкату скатертину правоохоронці викладають новий наркотичний рекорд України. Працівникам Департаменту протидії наркозлочинності вдалося вилучили з обігу 160 кг «Трамадолу». Вилучили партію в Харкові, копи провели 14 обшуків.

Андрій Кіхтенко, начальник Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України:
1 г зазначеної наркотичної речовини члени угруповування збували за 200 грн. Тобто за цінами “чорного ринку” вартість вилученої партії “Трамадолу” перевищує 32 млн грн.

Мега-великий наркобізнес організували 46-річний екс-міліціонер. До слова, підполковник облуправління боротьби з економічною злочинністю. Його поплічник – 40-річний чоловік, раніше вже судимий за “Трамадол”. При чому за плечима реалізатора і попередній національний наркотичний рекорд.

Андрій Кіхтенко, начальник Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України:
У 2009 році він був затриманий працівниками Служби безпеки України з рекордною на той час партією наркотиків – 130 тисяч пігулок “Трамадолу”. Однак у 2016 році він був звільнений із місць позбавлення волі і продовжив свою протиправну діяльність.

До слова, кількості вилученого наркотичного анальгетика вистачило б для добового знеболення понад 300 тисяч хворих. Завдання поліції тепер знайти канали витоку “Трамадолу” та з’ясувати всіх причетних до оборудки. Затриманим наркоторговцям загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023