У Харкові відкриють муніципальний стартап-центр «Startup Kharkiv»

Презентація проекту зі створення в Харкові муніципального стартап-центру «Startup Kharkiv» відбудеться 4 квітня в Харківській міській раді (мала зала, 2-й пов.).

В рамках заходу учасники планують представити конкретні кроки щодо розвитку стартап руху в Харкові, а також презентувати приміщення, в якому розташовуватиметься муніципальний стартап-центр.

За словами начальника Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторії Грецької-Миргородської, мета даного проекту – допомога в реалізації інноваційних технологій в Харківському регіоні, а також можливість збільшити масштаби стартап-руху в Харкові і представити його всій Україні.

«Щорічно ми проводимо ярмарок стартапів і інноваційний форум. І  учасники і гості заходів висловили необхідність об’єднати всі інноваційні рухи в місті в єдиний муніципальний стартап-центр. Муніципалітет взяв на себе відповідальність стати таким майданчиком для об’єднання науки, бізнесу і громадськості. Ми готові працювати над тим, щоб наші новатори могли залишатися саме в Харкові, в Україні, а не шукати кращі пропозиції за кордоном», – зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

Зареєструватися на участь у заході можна тут.

Початок – о 15:00.

Джерело

Залишити відповідь