У Харкові відкрився другий в країні Центр навчання та розвитку Регіональної газової компанії

Освіта заради безпеки та комфорту українців. У Харкові відкрився другий в країні Центр навчання та розвитку Регіональної газової компанії. Тут вже від 28 лютого почнуться заняття для газовиків і студентів. Інноваційний освітній простір дає доступ як до теорії, так і практики. Щомісяця Центр прийматиме майже 200 людей на навчання.

Вчитися з комфортом для комфорту інших. У Харкові від 27 лютого Центр навчання та розвитку Регіональної газової компанії відкриває двері учням. Сучасний освітній майданчик працюватиме при акціонерному товаристві “Харківміськгаз”.

Рафаель Джиоєв, голова правління АТ “Харківміськгаз“:

Я рад приветствовать всех на торжественном открытии учебного Центра повышения квалификации, первого в восточной Украине инадеюсь, не последнегоКвалификация  это есть качество нашего продукта. То есть для нашего потребителя квалификация  это основная цель нашей компании.

Центр складається з двох сучасних навчальних зон, які працюють паралельно. Це лекційна зала для теоретичного навчання, і тут же оснастили місце відпочинку.

А також клас практики, де можна наочно вивчити, як працює газова система на всіх рівнях. Буквально до газової плитки та системи опалення в квартирі. В аудиторії представлені 2 сотні одиниць обладнання, зокрема, і сучасні інструменти.

Центр щомісяця прийматиме на навчання до 200 учнів: це інженери, технічний персонал і менеджери компанії, що вже працюють, а також студенти профільних навчальних закладів.

Юлія Карбовська, керівник департаменту з персоналу РГК:

Концепт центра – это всего лишь инструмент реализации стратегии обучения и развития персонала. Помещение центра это материальный ресурс, где комфортно, современно и удобно учиться. Тренеры нашего центра  это душа центра, откуда идет распространение профессиональных данных. А сердце нашего центра это наши сотрудники, которые будут здесь учиться, получать новые знания и выходить с новыми знаниями к нашемуклиенту.

Третій Центр навчання та розвитку теж планують відкрити в одній зі східних областей України. Робота таких освітніх проєктів підвищить кадровий потенціал компанії і зробить більш кваліфікованим обслуговування клієнтів.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.