Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові відкрили меморіальну дошку п’ятьом добровольцям – вони загинули на Салтівці

На будинку на Північній Салтівці до роковин смерті відкрили меморіальну дошку добровольцям. П’ятеро чоловіків загинули, захищаючи місто, саме 31 березня. На вшанування бійців прийшли військові, духовенство і близькі загиблих.

Пам’ять і шана героям: двом бійцям Добровольчого українського підрозділу “Правий сектор” і трьом військовослужбовцям 92-ї Окремої механізованої бригади.

  • Олександр Полонський “Укроп”
  • Олександр Алєксєєнко “Джеб”
  • старший лейтенант Олександр Коробка
  • сержант Зіновій Кінаш
  • старший солдат Олександр Родичев
фото з ФБ-сторінки Юрія Лихоти

За офіційними даними, воїни отримали смертельні поранення внаслідок обстрілу. На дошці закарбовані прізвища героїв і слова “Вони загинули, щоб ми жили. Пам’ятаємо про це! Слава нації нескорених”

фото з ФБ-сторінки Юрія Лихоти

Юрій Лихота емоційно прокоментував відкриття пам’ятного знаку:

“Чому держава забуває про своїх захисників??? Сьогодні, на роковини з дня загибелі побратимів, з благословення Архиєпископа Ігоря встановили меморіальну табличку на місці їх загибелі. Дуже боляче усвідомлювати те, що нація втрачає своїх кращих синів.
Сашко Полонський та Сашко Алєксєєнко були добровольцями, і не мали статусу військовослужбовців. Тому їхні рідні не отримали ніякої компенсації від держави, за незалежність якої, вони поклали своє життя. І хоч депутати з величезними потугами прийняли закон про таких як вони, але в практичній площині, звісно нічого не зрушилось, бо треба іще прописати механізм його застосування…”

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023