У Харкові відбувся єдиний в Україні концерт артисток міланського хору «La Scala»

У Харкові відбувся єдиний в Україні концерт артисток міланського хору «La Scala», які виконали кантату Stabat Mater Джованні Баттіста Перголезі, як стало відомо Вісті Ньюс. Це посвята неосяжній любові, що

долає страждання. Концерт відбувся у ХНАТОбі в межах «Дантеfest 2018» та трієнале екологічного плакату «4th Block». Частину коштів, зібраних від продажу квитків передали на підтримку Адаптаційного центру для молоді з інвалідністю “Летючий дім”. Вибір Центру невипадковий. На захід також завітала губернаторка Харківщини Юлія Світлична.

Ірина Сальник, координаторка DANTEfest 2018:
В організації «Летючий дім» є ключовим проектом. Він зроблений з великою підтримкою наших італійських друзів, міжнародних фондів. Приїзд співачок — невипадковість, вони вже співали для цього адаптаційного центру у себе в Мілані і допомагали матеріально в межах фестивалю ми запросили багато гостей, також Маріну Річі з презентацією книги. Вона говорить про усиновлення. З нею можливо говорити на теми, які в нашому суспільстві ще не прийняті, вона є мати 5-х дітей.

Дмитро Морозов, головний диригент ХНАТОбу:
У нас на сегодняшний день очень сильная трупа, ХНАТОБу подвластны все виды и жанры искусства… эта контата. Артисты большие профессионалы.

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100