Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові відбувся випускний дошкільного відділення в Larina Language Academy

У Харкові пройшов випускний дошкільного відділення в Larina Language Academy, як стало відомо Вісті Ньюс. На урочистій церемонії кожний юний знавець англійської мови отримав диплом та золоту медаль. Захід доповнив звітний концерт, адже в мовній школі існують музичне та танцювальне відділення, в подальшому додасться ще й ораторське. Як нагороджували та що підготували артисти, бачили й наші журналісти.

На сцені юні знавці англійської мови, але кожен із них вже з золотою медаллю кращого. Саме так традиційно випускають дошкільнят в Larina Language Academy. Понад 150 учнів віком від 4 до 6 років у кінці навчального року склали іспити з аудіювання, читання, письма та спікінгу. У руках сертифікати з оцінками, випуск 2018 відбувся.

Давід Баясовський, випускник дошкільного відділення Larina Language Academy:
Маленька ж Зоя в додатку до вивчення англійської мови ще встигає займатися фігурним катанням та балетом.

Батьки ж впевнені, фундаментальні базові знання англійської мови потрібно закладати ще змалку.

Аліна Ріпа, мати випускниці дошкільного відділення Larina Language Academy:

Я очень благодарна нашим преподавателям, которые не смотря на то, что дети находятся в таком нежном возрасте, когда их сложно организовать, сложно заставить сконцентрироваться, у них сейчас все в форме игры проходит, но тем не менее, не смотря на это преподаватели умеют дать огромный багаж знаний. Вот наш ребенок уже закончил первый год обучения, я вижу очень большой результат: ребенок понимает язык, ребенок говорит.

Катерина Ларіна, мати випускниці дошкільного відділення Larina Language Academy:

Девочке 4 года, это наша первая школа, которую мы выбрали, и мы очень довольны. Почему? Потому что старшая дочь начала заниматься английским гораздо позже, и я вижу, что есть сложности в восприятии, в речи. Это то, что можно заложить гораздо раньше.

Мовна академія, наголошують батьки, змогла зацікавити англійською навіть дошколяриків, а це головна оцінка для освітнього процесу.

Ірина Голодченко, мати випускниці дошкільного відділення Larina Language Academy:

Детки очень с охотой идут и интересно им заниматься. Особенно малышам, у них там все весело. Им очень нравится и результаты очень хорошие.

Попереду літо, але це не привід байдикувати, а можливість проводити час із користю.

Тетяна Ларіна, директор Larina Language Academy:

Основная программа учебного года подошла к концу, но у нас очень много интересных летних программ. Для дошкольного отделения у нас будет детский языковой английский лагерь “Paddington style” – это путешествие с полюбившимся героем детским по Лондону. У нас в июле программа – международный курс celta для преподавателей английского языка, поскольку мы тренинговый центр, и уже второй год мы проводим лицензирование, это международный качественный центр для педагогов по английскому языку. А также нам предстоят яркие поездки в Англию и на Мальту.

Тетяна Ларіна, директор Larina Language Academy:

Двери, нашей Language Academy открыты! С 4-х лет мы ждем вас в нашей школе. Профессиональная команда педагогов, комфортные условия, перспективы, подготовка к экзаменам – Welcome!

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023