Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові відбудеться Вікімарафон з нагоди 15-річчя української Вікіпедії (26-27.01)

26 та 27 січня 2019 року у Харкові відбудеться Вікімарафон з нагоди до дня народження української Вікіпедії, перша стаття в якій була створена 30 січня 2004 року.

Ідея марафону полягає у написанні рекордної кількості нових статей до популярної онлайн-енциклопедії. Під час Вікімарафону учасники зможуть дізнатися більше про Вікіпедію і отримати поради з її редагування. А досвідчені редактори Вікіпедії навчатимуть редагуванню Вікіпедії всіх учасників Вікімарафону та допомагатимуть їм у написанні статей у цій онлайн-енциклопедії.

У Харкові відбудеться Вікімарафон з нагоди 15-річчя української Вікіпедії (26-27.01)

Зустрічі редакторів Вікіпедії в рамках Вікімарафону у Харкові відбуватимуться 26 та 27 січня з 11 до 16 години: 26 січня вона проходитиме у Центральній міській бібліотеці імені В. Г. Бєлінського (вул. Данилевського, 34), а 27 січня — у Харківській державній науковій бібліотеці імені В. Г. Короленка (пров. Короленка, 18). Більш детальну інформацію Ви можете отримати на сторінці події у Facebook.

Взяти участь у Вікімарафоні дуже просто: слід прийти на вікізустріч в рамках Вікімарафону у Харкові (за можливості із ноутбуком), попередньо чи вже на місці обрати тему статті та написати саму статтю до української Вікіпедії під час Вікімарафону чи до інших мовних розділів про Україну. Наш заклик: зробіть подарунок українській Вікіпедії – напишіть нову статтю! – зазначив координатор Вікімарафону у Харкові Сергій Петров.

Вхід на заходи Вікімарафону вільний, а усі його учасники отримають пам’ятні сувеніри. Вікімарафон у Харкові відбувається в рамках Вікімарафону до 15-річчя української Вікіпедії та проходить за підтримки Громадської організації «Вікімедіа Україна».

Ідею Вікімарафону підтримував Ігор Костенко, Герой України, активний вікіпедист, який загинув під час розстрілу активістів Євромайдану на вул. Інститутській у Києві 20 лютого 2014 року. Вперше Вікіфлешмоб, присвячений пам’яті Ігоря Костенка, був проведений наприкінці квітня 2014 року і за один день було створено близько тисячі нових статей.

З 2015 року Вікімарафон за традицією проводиться до дня народження україномовного розділу Вікіпедії. Цього року заходи в рамках Вікімарафону, відбудуться у понад 30 містах, містечках та селах України.

Для довідки.

Громадська організація «Вікімедіа Україна» є регіональним відділенням «Фонду Вікімедіа» в Україні, і займається популяризацією вікіпроектів «Фонду Вікімедіа», найвідомішим серед яких є Вікіпедія, залученням до Вікіпедії нових знань і користувачів та розвитком вікіспільноти в Україні.

Вікімарафон у Харкові проходить в рамках Всеукраїнського Вікімарафону, який триватиме з 26 по 30 січня 2019 року і присвячений 15-річчю української Вікіпедії. Також подібні заходи відбудуться у понад 30 містах, містечках та селах України, зокрема, у Києві, Дніпрі, Житомирі, Івано-Франківську, Кропивницькому, Львові, Одесі, Сєвєродонецьку, Сумах, Ужгороді, Херсоні, Хмельницькому тощо.

 

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023