У Харкові відбудеться Міжнародний освітній форум з фокусом на IT (4-5.04)

4-5 квітня у Харкові відбудеться Міжнародний освітній форум NewEdu:Tech in Focus.

Цього року форум отримав технологічний фокус, а організаторами виступають Харківський IT Кластер, організація, що об’єднує понад 50 ІТ компаній в регіоні; а також засновники заходу і діячі у сфері освіти Юлія Павіченко та Світлана Фельдман.  Відбудеться форум традиційно у Premier Palace Hotel Kharkiv (Проспект Незалежності, 2).

New Edu за 4 роки став найбільшим в Україні комунікативним майданчиком для міжнародних експертів у сфери освіти, педагогів, викладачів вишів, представників бізнесу та приватних курсів, а також для державних органів. Учасники та спікери приїжджають із усіх куточків країни, щоб разом шукати сенси в освіті, формулювати цілі освітньої системи, а у підсумку – сформувати дорожню карту для їх досягнення.

Одна з панелей буде присвячена пілотному грантовому проекту «Gifted» із навчання обдарованих дітей, що стартує вже цього року за підтримки партнерів з Ізраїлю та Литви.

Практичні результати форуму будуть надіслані до Міністерства освіти і науки України.

Програма передбачає теми інклюзивної освіти, професійної освіти, питання інформаційної безпеки школярів, вивчення англійської мови. Учасники дізнаються про різні прийоми і методики, про те, як зробити навчання цікавим, одночасно ефективним і орієнтованим на практику.

Фокус на IT обраний невипадково: технологічна галузь посідає в Україні друге місце за рівнем експорту. Завдяки співпраці з партнерами з високорозвинених країн, а також своїй динаміці та інноваційності, вона залучає велику кількість перспективної молоді та вже стала драйвером розвитку інтелектуальної еліти країни. IT бізнес у свою чергу формує запит на якісну освіту, оскільки потребує великої кількості фахівців різного профілю. Разом із цим компанії згодні співпрацювати з навчальними закладами і допомагати їм у підготовці кадрів.

На участь у форумі вже погодилися педагоги з Естонії, Фінляндії та інших країн, в яких рівень освіти є високим. Експерти ділитимуться своїм досвідом із українськими колегами..

Наповнення ринку висококваліфікованими спеціалістами – один із основних напрямків Харківського IT Кластеру, щоб формувати сприятливе середовище для розвитку технологічного бізнесу. NewEdu дає унікальну можливість об’єднати зусилля, щоб рухатися до спільних цілей.

Зареєструватися на форум можна за посиланням на сайті.

Реєстрація – з 9.00

Відкриття форуму – 10:00.

Довідка про Kharkiv IT Cluster: Kharkiv IT Cluster – громадська організація, яка з 2015 року об’єднує провідні IT-компанії, місцеву владу і виші для впровадження комплексних змін в IT-екосистему міста. На сьогоднішній день Kharkiv IT Cluster – це понад 70 партнерів і успішних IT-компаній, які складають третину галузі в регіоні.

Мета організації – сформувати в Харкові сприятливу для IT-бізнесу середу, завдяки реалізації проектів в сфері освіти, просування міста як провідної IT-локації, розвитку IT-community, співпраці в сфері будівництва офісів та інфраструктури. Місія організації: розвиток комфортного середовища для зростання технологічного бізнесу в регіоні. 

Залишити відповідь