У Харкові в СІЗО скоїв самогубство 17-річний юнак: у справі триває перевірка

У Харкові в СІЗО скоїв самогубство ув’язнений. Юнаку було 17 років.

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

За повідомленням керівництва СІЗО, о 6-тій годині 18 хвилин під час чергового обходу камер черговим молодшим інспектором ВРіО з камери надійшов виклик та було повідомлено, що ув’язнений скоїв самогубство шляхом повішення на простирадлі, закріпленого на внутрішніх гратах вікна. На сигнал «Тривога» прибув черговий фельдшер, який розпочав реанімаційні заходи. Після прибуття працівників бригади швидкої невідкладної допомоги о 6-тій годині 35 хвилин була констатована біологічна смерть.

Що відомо про загиблого? Ув’язнений 2004 року народження прибув до установи у 2021 році, утримувався з трьома неповнолітніми. Скарг щодо умов утримування та неналежного ставлення до нього з боку співкамерників та працівників слідчого ізолятора до адміністрації установи не надходило.

СІЗО за дорученням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з моніторинговим візитом із метою перевірки додержання прав утримуваних осібнавідали працівники Відділу регіонального представництва в східних областях Сергій Кузьменко та Андрій Бохвалов.

На місці працювали органи поліції та прокуратури.

За даним фактом адміністрацією ДУ «Харківський слідчий ізолятор» підготовлено та направлено матеріали до відповідних органів, проводиться службова перевірка.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.