Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові та області змінились способи передачі показань лічильників газу – як треба тепер?

Після інтеграції Харківгазу та Харківміськгазу у державне управління, змінились способи передачі показань лічильників. Нововведення стосуються родин Харкова та області. Як наразі передати дані газових лічильників, далі.

У перші п’ять днів місяця газовики традиційно приймають показання газомірів. Проте для споживачів змінились способи передачі показань. Старі сервіси 104 більше не працюють. Тепер, аби обсяги споживання газу потрапили на особовий рахунок, родинам регіону потрібно скористатись контактами центрів обслуговування міськ та облгазу або сервісами gas.ua. Ппри відсутності споживання газу варто повідомляти про нульове використання.

Ольга Клименко, начальниця управління зовнішніх комунікацій АТ “Харківгаз”: 

Мешканці області можуть передати показання через СМС, вайбер, по електронній пошті центрів обслуговування Харківгазу. Актуальні контакти для передачі зазначені на рахунках за розподіл газу, які щомісяця друкує Харківгаз.

Віталій, споживач:

Постійно передаємо по телефону показання лічильника. І сплачуємо через комп’ютер.

Серед нових онлайн способів передачі показань – особистий кабінет my.gas.ua групи Нафтогаз.

Марина Зубова, начальниця управління зовнішніх комунікацій АТ “Харківміськгаз”:

Звертаємо увагу наших клієнтів, єдині актуальні способи передачі показань лічильників газу для харків’ян –  це сервіси gas.ua групи Нафтогаз: Особистий кабінет, вайбер, телеграм gas.ua та контакти центрів обслуговування Харківміськгазу. Будь-які інші сервіси обліку не є коректними та працювати не будуть.

Інтеграція Харківгазу та Харківміськгазу у державне управління відбувається за рішенням Кабміну. Одночасно компанії залишаються операторами мереж у регіоні і продовжують доставляти газ.

Ліна, споживачка:

Платимо без затримок, боргів немає у нас і ніколи не було. Те, що перейшли в державну газову власність, одобряємо, тому що буде це стабільніше, надійніше, не будемо за гроші переживати.

ДЛЯ ДОВІДКИ: телефони для передачі показань:

  • 066 300 28 88;
  • 098 300 28 88;
  • 093 300 28 88

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023