У Харкові суд виніс вирок вітчиму, який до смерті забив 6-річну доньку

У Харкові суд виніс вирок вітчиму, який до смерті побив 6-річну доньку своєї співмешканки, як стало відомо Вісті Ньюс. Чоловік виправдовує синьці та забиття дівчинки падінням телевізора. Жовтневий райсуд Харкова відправив 28-річного чоловіка за ґрати на 13 років. Прокуратура вважає це зам’яким покаранням, і буде оскаржувати вирок.

За підозрою у вбивстві 6-ти річної дитини на лаві підсудних опинився її вітчим, Євген Фальк. Трагедія сталася в Харкові всередині лютого. Коли батьки викликали дівчинці швидку, травми дитини пояснили нещасним випадком, нібито мала потягла на себе телевізор. Щоправда, у ході слідства експерти встановили – дівча побили, і від нанесених ударів у неї лопнула печінка. У прокуратурі одразу після початку справи, повідомляли страшні подробиці злочину: дівчинка мучилася болями без будь-якої допомоги майже добу. За їхніми даними, тоді свої дії вітчим пояснив тим, що “дитина погано себе поводила”. Під час судових слухань 28-річний чоловік свою провину не визнав.

Євген Фальк, засуджений:

На ребенка упал телевизор. Дальше я ничего не сделал. Я считаю себя виноватым, но не в том, в чем меня обвиняют. То, что вовремя не оказал помощь, – да. В этом я считаю себя виноватым.

Жовтневий райсуд Харкова засудив чоловіка до 13 років ув’язнення. Але і після винесення вироку Євген Фальк наполягає, що його обмовили.

Євген Фальк, засуджений:

Почему, когда приехала скорая, этих травм не было? Когда приехала полиция, этих травм не было? Почему меня не задержали в то момент. Когда приезжала полиция, а задержали только вечером? Как вы думаете, меня полиция сразу бы задержала, если бы были эти травмы, кого-то бы задержали? А меня задержали спустя вечер, когда я давным-давно мог бы сбежать.

У прокуратурі у провині харків’янина переконані. Більше того вважають 13 років зам’яким покаранням, тож будуть оскаржувати вирок.

Карина Іщенко, прокурор відділу прокуратури Харківської області:

Сторона обвинувачення не погоджується з призначеним покаранням судом та буде підготовлено впродовж 30 днів апеляційну скаргу. Прокуратура вимагає довічного позбавлення волі Фальку Євгену Вікторовичу, у зв’язку з тим, що сторона обвинувачення вважає, що його вина доведена в повному обсязі зібраними під час досудового розслідування доказами.

Проти матері загиблої дівчинки порушили кримінальну справу щодо злісного невиконання батьківських обов’язків по догляду за дитиною. Жінка знаходиться вдома з другою дитиною – дворічною дівчинкою, спільною дитиною з засудженим. Якщо суд визнає матір винною, їй загрожує від 2 до 5 років позбавлення волі.

 

Залишити відповідь