У Харкові стають у чергу за чотирилапими та просять ввести послугу прокату

Стають у чергу за чотирилапими та просять ввести послугу прокату. Під час карантину у Харкові стали більше бронювати собі домашніх улюбленців. Щодня з центру з поводження з тваринами у нові домівки відправляються по кілька собак і котів. Справжнього ж буму тут очікують, щойно пом’якшать карантин.

Молодец! Лежать.

Несквік ще обживається у родині Насті. Їх знайомство почалося онлайн.

Анастасія Мусалова, забрала собаку з притулку:

Вечером сижукофе пью и смотрю инстаграм ленту. Мне попадается 3 раза одна и таже публикация о том, что собаку сбила машина, и девушка подобрала собаку и привезла в приют. Ну, на 3 раз я думаю, надо как-то откликнуться  непросто так мне попалась эта публикация.

10-місячного собаку пролікували, і про зламану лапу вже нічого і не нагадує.

Анастасія Мусалова, забрала собаку з притулку:

Характер мойСадится перед зеркаломулыбается себе. Иди сюда, не бойсяЛюбит становиться на кроватьпосмотреть в окошко. Сейчас карантин  особо много не гуляемДобрыйВот не знаю, люблю я его. Добряк полный

Як і Настя, під час карантину все більше харків”ян знаходять собі чотирилапих друзів онлайн. У притулку з поводження з тваринами навіть з”явилася черга охочих забрати додому кота чи собаку.

Ольга Голубєва, прессекретарка КП “Центр поводження з тваринами”:

Людей побільшало, але не у всіх є можливість приїхати та особисто забрати тваринку. Тому що зараз не працює в такій кількості транспорт. Можна забронювати тваринку онлайн і забрати вже після карантину. Частіше за все за тваринами приїжджають родинами.

Щодня під час карантину харків”яни забирають додому мінімум по одній тварині. Із початку року чотирилапих “всиновили” вже більш ніж пів тисячі.

Олександра, адміністраторка притулку: 

Как только хозяин приходитвстречается глазами с животным, он понимаетчто это его сокровищеи забирает его домой.

У притулку проаналізували: за новими друзями частіше стали приходити родини з дітьми та самотні люди. Переконані, активізував доброту саме карантин. Тільки в день зйомки до нових домівок потрапили 3 коти і 3 собаки.

Еліна, забрала з притулку 2 котів:

Дети выбиралиЛасковыемурчат, на ручки просятся сразу. Одного бабушке с дедушкой решили подарить, а второго себе, так как наша кошечка, к сожалению, умерла.

А ще карантинні обмеження в спілкуванні обернулися тим, що відвідувачі просять ввести послугу прокату чотирилапих. Така є в закордонних притулках, в Україні поки немає. Натомість прийти вигуляти собак і пограти з котами може кожен.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.