У Харкові школярі отруїлися газом: діти у лікарні

Чергове отруєння в школі. На це раз невідомий газ розпилили у Харкові, як стало відомо Вісті Ньюс. Зі спеціалізованої школи №3 евакуювали більше 5,5 сотень учнів. 26 дітям знадобилася допомога лікарів. Нагадаємо, у понеділок за схожим сценарієм розпилення відбулася у школі в Миколаєві.

За попередніми даними, невідому речовину розпилили саме тут – на другому поверсі біля чоловічої вбиральні. Інцидент стався на перерві близько 11.30. Діти переходили з кабінетів, прямували до їдальні. Одразу до медсестри за допомогою звернулися 42 дитини. Здебільшого це малеча 11-13 років.

Уляна Шилович-Стойловська, шкільна медсестра:

Симптоматика была: першение в горле, дети жаловались на головокружение, в основном такая. Некторым деткам было довольно-таки плохо. Была оказана помощь в виде питьевой воды. Как мы могли своевременно оказывали. Нашатырь применялся. Потом приехало несколько машин скорых. Скорая оказала всю дальнейшую помощь.

Валентина Косміна, директор спеціалізованої школи № 3:

Основная масса детей, в школе было сегодня 564 ребенка и чувствовали они себя нормально. 42 ребенка обратились за помощью, мы сразу выяснили, кому плохо. Построили детей по классам, когда выявили и стали оказывать помощь. Остальные, у нас за школой есть сад, мы их туда отправили с классными руководителями.

Зі спеціалізованої школи № 3 одразу евакуювали всіх учнів і персонал. Навчальний процес тут призупинили. На шкільному ж подвір’ї почали надавати допомогу всім потребуючим. І з ними почав спілкуватися шкільний психолог. Треба сказати, що діти, які були на інших поверхах розповідають, що дію цієї невідомої речовини не відчули.

Катерина, учениця 8-го класу:

Я находилась на 3-м этаже в этот момент, до туда еще не успело ничего дойти, нас быстро вывели. Попросили вещи оставить и мы выбежали. Перед 4-м уроком нас всех нас эвакуировали достаточно быстро, директор вышла, объявила все. А там пытались помочь, тем, кому было немного плохо.

25 учнів госпіталізували до обласної дитячої лікарні. У 4-х із них симптоми виражені більше, ніж в інших. За станом усіх постраждалих продовжують спостерігати медики.

Тетяна Халтуріна, заступник головного лікаря обласної дитячої клінічної лікарні №1:
У поліції про інцидент у харківській школі говорять як про хуліганство. Що ж саме розпилили в навчальному закладі, наразі невідомо. Експерти взяли заміри повітря та інші необхідні проби на аналізи.

У середу навчальний процес у школі №3 відновлять.

Залишити відповідь