Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові Школа малого і середнього підприємництва випустила 26 бізнесменів

У Харкові відбувся черговий випуск Школи малого і середнього підприємництва, як стало відомо Вісті Ньюс. Вже втрете Школа МСП випускає успішних бізнесменів від керівників ІТ-індустрії, fashion-експертiв, кулінарів, психологів до представників еко-галузі. Іменні сертифікати отримали 26 слухачів. Із чого почати та як створити власний бізнес, тепер знають і наші журналісти.

Сьогодні їх 26, загальна ж кількість випускників Школи малого і середнього підприємництва налічує майже півтисячі успішних бізнесменів. Тільки за 2017-2018 роки Школа МСП випустила понад 80 слухачів.

Лідія Пащук, керівник Школи МСП:
Традиційним є те, що Харків постійно дивує своїм креативом, підходами новітніми та сучасними до управління бізнесу. Ми переконані, що така різнопредставленість вікових груп в цій групі та і в інших Харківських групах, свідчить про те, що всі вікові групи Харківщини готові вести бізнес, розвиватися, змінюватися.

У Харкові – це вже третій випуск. Тренінговий формат включає навчання протягом 5 тижнів, перед випуском обов’язковий іспит-захист бізнес-планів. Випускник курсу МСП Юрій із 2007 року займається автоматизацією та оцифровкою компаній. Маючи IT-бізнес, який згодом перейшов в консалтинговий, компанія чоловіка дбає про збільшення прибутковості бізнесу за рахунок впровадження системи автоматизації, що згодом дозволяє отримувати більше грошей як на території України так і за її межами.

Юрій Єлісєєв, випускник Школи МСП:

Я прописал определенный план на 2 года, который нужно будет реализовывать, прописал определенные форматы, которые мне нужно будет посчитать, нашел несколько точек, которые были для меня не видны и надеюсь в будущем вырасти по объемам своих продаж и по производству.

Після випуску з Школи МСП важливі висновки для себе роблять усі слухачі.

 Ірина Ковальчук, випускниця Школи МСП:

У меня был определенный опыт работы в фарм-отрасли и отчасти многие вещи мне были знакомы, но школа МСП помогла многие вещи систематизировать и разложить по полочкам. Идея, которая у меня была, она была в голове. Школа помогла реструктурировать и понять куда двигаться дальше.

Напрямки малого та середнього підприємництва кардинально різні, так в МСП навчаються кулінари, представники ІТ-індустрії, бізнес-коучі, психологи, fashion-експерти, фармацевти, викладачі тощо. Збільшується і кількість слухачів в екологічній сфері.

Людмила Алдохіна, випускниця Школи МСП:

Я занимаюсь строительством солнечных электростанций более 5 лет на Украине. Сейчас активно занимаюсь развитием Харьковского региона, потому что, Харьков в этой теме не развит, он находится в конце тех областей, где ставятся солнечные станции. О школе МСП я узнала на Бизнес-концентрате, там я познакомилась с Василием Хмельницким и узнала, что есть такая школа. Поговорила с выпускниками школы и поняла, что это “вау” и решила прийти на собеседование. Пришла на него, прошла и была принята в Школу МСП. Обучение очень мне понравилось, много нужной информации. Я являюсь руководителем предприятия и некоторые моменты, маркетинг, например, финансовое планирование, мне было сложно понять своих специалистов. После прохождения обучения здесь, я могу не только понять, но и грамотно ставить задачи, контролировать их выполнение и получать результат.

Еко-тему доповнили й подарунками від випускників курсу.

Ірина Білик, випускниця Школи МСП:

Саме на цьому курсі народилася ідея виготовлення новорічних торбинок, які в нас розходяться просто як “пиріжки”. Це є текстильні торбинки для покупок, які заміняють поліетиленові пакети, які створюють багато сміття. Текстильні ж торбинки можна використовувати багаторазово, вони приносять задоволення і собі, і довколишнім.

Після вручення іменних сертифікатів випускники не приховують слова подяки.

Тетяна Дорохова, випускниця Школи МСП:

Я хочу поблагодарить всех организаторов Школы МСП, это было очень увлекательное путешествие, а также благодарю всех одногруппников за массу впечатлений. Надеюсь, что наше общение продолжится еще надолго.

Юлія Зайцева, випускниця Школи МСП:

Однозначно, рекомендую. Все четко, понятно, нет лишней информации. Что самое важное – тут все преподаватели-практики. У всех огромные всеукраинские проекты. Они учат тому, что реально работает.

Ірина Агафонова, fashion-дизайнер:

До слова, кількість випускників Школи малого і середнього підприємництва нестримно зростає.

Лідія Пащук, керівник Школи МСП:
До кінця наступного року ми плануємо запустити 45 шкіл, в порівнянні за минули 2,5 роки – це було 16 груп. В нас є нові місця, позавчора відбувся старт в Житомирі. Зараз є Черкаси, Київ. Причому вперше ми почали працювати в Харкові, а потім в рідному Києві. Ця спільнота нестримно зростає і ми раді, що когорта випускників Харківщини є чи не найбільшою.

Щодо ж подальших планів Школи МСП в Харкові, то вже в наступному році тут планують відкрити 5 шкіл, наступні ж слухачі почнуть навчання вже 11 лютого 2019 року.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023