У Харкові розбирають руїни школи, яку росіяни бомбили двічі за літо

Школа у Слобідському районі Харкова зазнала 2 ракетних ударів. У червні обстріл пошкодив будівлю, у липні другий удар знищив достоту один із корупсів.

фото Ганна Черненко

Тетяна Калашнікова, заступниця директора зруйнованої школи:

11-го липня знов ще одна ракета добила оцю частину нашу. То три ракети на один навчальний заклад вийшло.  Оця частина, яка вщент зруйнована, це їдальня дуже сучасна з сучасним обладнанням, сучасною очисткою для води. І над нею була актова зала. На тому тижні ми серед цеглин ми бачили костюми яскраві, сценічні. Тут у нас тренувалися, виступали танцювальний колектив дуже такий класний. Кубки їхні тут також знаходимо.

У школі почали другий розбір завалів. Перший перервав липневий ракетний удар. До робіт стали вчителі, батьки учнів і місцеві мешканці. Вручну розбирають завали, сортують розбите на цілу цеглу і сміття.

У Андрія у зруйнованій росіянами школі вчиться дитина. Її разом із меншою дитиною батько евакуював у перші дні повномасштабного вторгнення. Сподівається, що саме тут хай і з часом зможе довчити дітей.

Андрій Хлопов, батько ученика розбитої школи:

У мене ще є друга дитина, яку я мав намір здати сюди також у школу. Яка ще маленька. Тобто перша дитина ту навчалася, я тут живу в цьому районі. Тут перший день, оскільки керівництво школи кинуло клич по вайберу по групам, приходять батьки школярів, які тут навчаються, та небайдужі люди, які тут проживають для того, щоб в найближчому майбутньому був проєкт відновлення.

фото Ганна Черненко

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.