У Харкові ПриватБанк підтримав юних винахідників у програмі FIRST LEGO League

2 березня у Харкові у рамках програми FIRST LEGO League пройшов відбірковий турнір «ROBOfirst – більше, ніж роботи!». Масштабна подія у сфері освіти, науки і техніки зібала талановитих, творчих, ерудованих дітей віком від 9 до 16 років які презентували свої вміння у сфері конструювання, робототехніки, програмування та інженерії. Понад 300 дітей Харківської та сусідніх областейпродемонстрували свої винаходи, LEGO-моделі та інноваційні ідеї-стартапи на тему «Вперед на орбіту!». Місія фестивалю – показати учням, їхнім батькам та вчителям, що світ науки та технологій є неймовірно цікавим та захоплюючим. А навчатися всьому новому можна весело і з великою користю.

приватбанк, харьковПартнером заходу став ЮніорБанк. ЮніорБанк – це соціальний та освітній проект ПриватБанку, направлений на підвищення фінансової грамотності дитини. Присутність банку на фестивалі не випадкова. Діти, які займаються робототехнікою, як правило, впевнено почуваються у роботі із комп’ютерами, мобільними застосунками, прагнуть знати і вміти більше, у тому числі, і у фінансовому світі. І ЮніорБанк може допомогти заповнити недостатні знання у цієї сфері.

Фахівці фінустанови біля спеціального стенду ЮніорБанку розповідали учасникам фестивалю та його відвідувачам про можливості освітніх програм ПриватБанку, про переваги користування Карткою Юніора.  Тут же можна було і оформити справжню банківську картку. Бажаючим потрібно було знати кодове слово «Юніор».

Картка Юніора прив’язана до картки одного з батьків. Скільки буде не ній коштів вирішують дорослі. Вони ж можуть встановити розмір, або взагалі відмовитися від кредитного ліміту. Повний контроль за витратами унеможливлює борги та штрафи. Адже можна встановити ліміт щоденних витрат. Для поповнення балансу дитячої картки батькам не потрібно приходити у відділення банку або шукати банкомат. Кошти дитині можна щоразу переводити з власної картки ПриватБанку чи просто встановити послугу регулярного поповнення через Приват24. Оформити картку можна безкоштовно у будь-якому відділенні ПриватБанку навіть без присутності дитини.

За допомогою цієї картки також можна буде контролювати відвідування дітьми школи, – розповідає керівник напрямку “ЮніорБанк” ГРУ ПриватБанку у Харківській області Тетяна Шихова. – Для цього у школі можна встановити термінал. Дитина проводить карткою по терміналу, що стоїть на вході, а батьки вже знають, що вона у школі. Це підвищить рівень безпеки та відповідальності школярів.

Крім всього, Картка Юніора – це інструмент самодисципліни. Використовуючи її, діти навчаються правильно витрачати кошти, заощаджувати, накопичувати. Для того, щоб робити це грамотно ПриватБанк безкоштовно пропонує спеціальні навчальні програми. Протягом року працює Бізнес-Школа ЮніорБанку. Тут, на щотижневих заняттях кращі фахівці банку та сертифіковані тренери навчають дітей і підлітків фінансової грамотності та вмінню використовувати сучасні банківські інструменти.

Діти в школах проходять багато предметів. Знання за деякими з них навряд чи стануть їм у пригоді у повсякденному житті. Якщо, звичайно, конкретна наука не стане їхнім покликанням, – ділиться думками мама харківського Юніора Світлана Семенюк. – Наприклад, якщо ви не математик або не інженер за професією, то не думаю, що коли-небудь ви згадаєте про шкільні таблиці інтегралів або про тангенси з котангенсами. А ось все, що пов’язано з фінансами, – це наша з вами реальність. Продукти ми купуємо щодня, робимо платежі в Інтернеті, розраховуємо сімейний бюджет.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *