Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові провели обшуки комунальних підприємств

Харківська прокуратура взяла під контроль розслідування у справі про розкрадання посадовцями комунальних підприємств, як стало відомо Вісті Ньюс. 13-го березня прокуратура провела ряд обшуків на території комунального підприємства та у домівках підозрюваних.

Віта Дубовик, прес-секретар прокурора Харківської області:
Можу повідомити на даний момент, що Харківською місцевою прокуратурою №2 проводиться процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за частиною 2 ст. 364 ККУ – це зловживання службовим становищем, що призвело до тяжких наслідків. В рамках розслідування цього кримінального провадження було отримано санкції на обшуки дав їх Жовтневий районний суд міста Харкова. Сьогодні ці ухвали суду реалізуються. У нас відбувається низка обшуків не тільки на території комунального підприємства, а і за місцем мешкання можливих фігурантів кримінального провадження. Обшуки проводять працівники поліції за оперативного супроводу СБУ в Харківській області та за участю представників прокуратури. 

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023