У Харкові пройшов “Щедрий вівторок 2021” – всесвітньо відома благодійна акція

У Харкові пройшов концерт «Діти-дітям» в рамках щорічного благодійного заходу «Щедрий Вівторок». Вдалося зібрати 30150 грн, які підуть на ремонтні роботи Центру творчості для дітей «Отрадне»

«Щедрий вівторок» – благодійна акція, яка виникла у 2012 році у США. Наразі цей рух надихає сотні мільйонів людей із усього світу творити добро.

Благодійний вечір «Щедрий вівторок» у Харкові проходить щороку завдяки організаторам Харківському Обласному благодійному фонду «Соціальна служба допомоги» та Благодійному фонду «Соціальне місто»

Харків славиться різноманіттям центрів і шкіл розвитку дитячих талантів, але, не всі родини мають можливість сплачувати за такі послуги.  Тож усі зібрані кошти від аукціону «Щедрого вівторка» підуть на ремонт будівлі «Центру творчості для дітей та родин «Отрадне», який і опікується дозвіллям і розвитком малечі.

600 дітей із багатодітних родин, родин у складних життєвих обставинах, родин вимушених переселенців, учасників АТО, чекають на відкриття нового Центру творчості, яке , до речі, заплановано на грудень.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.