Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові пройшов семінар для коучів від Erickson International – як знайти себе і допомагати іншим

Бути на хвилі й завжди затребуваним. Це про коучів, яких називають фахом майбутнього, як стало відомо Вісті Ньюс. Адже нині це єдина професія, яка дозволяє людині встигати за змінами надшвидкої сучасності як в роботі, так і бути щасливим в особистому. У Харкові кращі лектори тренінгового центру Erickson International провели семінар для бажаючих дізнатися, що таке коучинг. Азами науки профі радо поділилися з бажаючими отримати ключі від їхнього життя.

Erickson InternationalКоуч – це помічник, який допомагає розкрити потенціал та втілити в життя бажані цілі. Коучинг же – це найкращий спосіб приймати виважені рішення, бути щирим із собою, та, врешті, щасливим. У Харкові лектори університету Erickson International провели тренінг, на якому познайомили містян і приїжджих з основами професії коуча.

Тетяна Хрипливець-Павлова, професійний коуч:

Здесь будут представлены все блоки, все этапы обучения коучингу. То, что будет глубинно дано на самой программе, а сегодня мы ко всему этому прикоснемся. Сегодня мы все это увидим, услышим, сможем почувствовать, сможем попрактиковать.

Коучинг надпопулярний у світі, сотні країн визнали цю освітню практику. Зараз університет Erickson International вже закінчили 45 тисяч випускників. Все більше українців також прагнуть стати коучами для себе та для оточуючих.

Віталій Худяков коуч, тренер університету Erickson International:

Мы планируем продвигать коучинг в систему образования. И таким образом трансформировать каждого человека, каждого жителя Украины через обучение преподавателей, которые дальше будут преподносить это нашим детям, раскрывая внутренние способности, раскрывая дополнительные границы и показывая новые горизонты и давая новые возможности.

Тренінг від університету Erickson International – це своєрідне введення в подальші глибокі модулі коучингу. Лектори максимально насичили 8-годинний семінар і слухачі отримали 70% практичних занять.

Руслана Орловська: професійний сертифікований коуч РСС ICF:

Мы живем в мире с огромной скоростью, огромное количество информацией, информационный бум, очень много вызовов времени. И есть естественная необходимость прислушаться к себе, где мое мнение, где не мое мнение, чего я хочу. Возможно, мои желания – это не мои желания, а чьи-то желания. И коучинг позволяет услышать себя, свое сердце, поставить свои, а не чужие цели и двигаться к ним.

Коучинг наразі називають найкращим інструментом для досягнення цілей. І його практика особлива тим, що дає змогу як вчити інших, так і перебудувати своє життя.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023