У Харкові пройшов ІТ- семінар “Весняний бум 2018”

Побачити новинки ІТ та наживо розпитати про них у виробника, як стало відомо Вісті Ньюс. У Харкові пройшов масштабний ІТ- семінар у межах туру регіонального Road Show “Весняний бум 2018”. На одній локації організатори зібрали всесвітньовідомі бренди, маркетологів і користувачів гаджетів і технологій. Вже на перший семінар завітали більше 2 сотень гостей, далі “Весняний бум” відправиться до Запоріжжя, Києва, Львову та Одеси.

Новинки світових брендів на дотик, а також спілкування наживо. У Харкові пройшов семінар “Весняний бум 2018”, який з’єднав продавців-консультантів і представників міжнародних ІТ-брендів на одному майданчику. Організатори переконані, така зустріч – це необхідність як для фірм-гігантів, так і кожного окремого менеджера, зацікавленого у рості продаж.

Олег Кристюк, організатор та ідейний натхненник туру “Весняний Бум”:

Моя жизненная позиция – в том, что мир вокруг нас зависит от нас самих внутри! И мы сами можем шаг за шагом своими действиями, поступками, результатами добиться того, чтобы наша страна была передовой страной в мире. Поэтому 5 ведущих мировых производителей, брендов: AMD, ColorWay, Lenovo, Logitech и Motorola организовались в это прекрасное мероприятие для того, чтобы предоставить информацию о новинках, для того, чтобы рассказать о трендах рынка, для того, чтобы собрать вместе людей с потребительского рынка IT пообщаться между собой, увидеть, что необходимо сделать для того, чтобы качество услуг, которые мы предоставляем рынку, росло все выше и выше.

Гості семінару отримали унікальну можливість познайомитися з новинками ІТ-ринку. Їх представили на демонстраційній V-zone. Свої розробки презентували відомі ІТ-фірми. Тож консультації відбувалися просто біля стендів, жоден он-лайн огляд або вебінар не замінить живого діалогу довкола новинок, який змогли організувати під час “Весняного буму”.

Микола Антонюк, представник компанії Lenovo:

Большое количество людей собралось, и публика интересуется продуктами, всем интересно посмотреть, пощупать, может быть посмотреть новинки, которых они раньше не видели вживую. Плюс живое общение – мы можем отвечать на любые вопросы, открыты к диалогу.

Більше 2 сотень учасників прийшли на демонстраційний майданчик і врешті сам семінар, на якому гості почули секрети успішних компаній щодо просування брендів, підвищення рівня продажів, успішні маркетингові стратегії тощо. Окрім того вендори підготували учасникам корисні подарунки, провели низку розіграшів, зокрема, призом від АМД став ноутбук на найновішому процесорі “Райзер”.
Семінари циклу “Весняний бум” були започатковані ще в 2011 році, після перерви оновлений проект стартував із Харкова і протягом місяця охопить слухачів у Одесі, Києві, Львові й Запоріжжя.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100