У Харкові пройшов форум «Сила Слова – Сила Діла» – на підтримку наркозалежних людей у період реабілітації

У Харкові пройшов форум «Сила Слова – Сила Діла», аби підтримати тих, хто відмовився від вживання наркотичних засобів та знаходиться на етапі реабілітації. На власному прикладі відомих спортсменів, артистів, співаків, інфлюенсерів можна побачити, що досягнення успіху – це результат самоорганізації та самомотивації, а також – постійна присутність спорту в повсякденному житті. Адже будь-яка залежність – це, перш за все, психологічна проблема.

Спорт допомагає чітко ставити життєві цілі, уникати професійного чи побутового «вигорання», надихатися своїми успіхами, мати необхідну енергію та бажання досягати успіху.

На форумі також презентували чат-бот «StopDanger» – соціальну платформу в мережі телеграм, яка має такі функції – швидке реагування, якщо потрібна допомога; анонімна консультація профільних спеціалістів – для осіб, що потребують підтримки для себе або близької людини; «кнопка тривоги» – яка надає можливість запобігати злочини, пов’язані з наркотиками.

Організатори ж форуму впевнені, що – захід «Сила Слова – Сила Діла» надихне багатьох людей з проблемами наркотичної залежності переосмислити своє життя, повірити у власні сили, знайти мотивацію для боротьби та однодумців. І головне – зрозуміти, що спорт є однією з найважливіших речей, яка допоможе подолати складний життєвий період.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.