У Харкові пройшов другий благодійний забіг “Біжимо разом”

Отак стартував другий благодійний забіг «Біжимо разом». На цей раз захід зібрав понад 300 учасників, готових взяти дистанцію 5 км. Вже традиційно тут допомагають людям із інвалідністю. Мета – придбати електричні приставки для інвалідних візків.

Спортивний забіг не тільки популяризує благодійність, він також спрямований на підтримку здорового способу життя. Так на захід завітав “талісман-легенда” харківського “Металісту” Олександр Горяінов.

Звичні гаджети відкривають онлайн світ, а ота електрична приставка відкриває світ реальний, за допомогою спеціального кронштейна перетворює звичайну інвалідну коляску на автономний засіб пересування та з досить високою максимальною швидкістю. Василь користується подібним “скутером” із травня. А будь-яку несправність інвалідного візка можна виправити завдяки державній програмі.

Деякі партнери не тільки підтримали захід, а й взяли участь у забігу. Нагадаємо, перший благодійний забіг “Біжимо разом” відбувся в травні цього року. Ковід вніс свої зміни тож відповідно до карантинних обмежень, організатори вирішили провести його на свіжому повітрі.

“Біжимо разом” – це не просто забіг, це двічі приємний результат: на фініші і при підсумку акції.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.