Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові пройшов благодійний бал “Коли збуваються мрії” – учасники вальсували для літніх людей

У Харкові пройшов дев’ятий бал “Коли збуваються мрії”, як стало відомо Вісті Ньюс. Організаторам із року в рік вдається втілювати бажання всіх, причетних до благодійного проекту. Півтисячі гостей і учасників здійснюють свої мрії та допомагають реалізувати бажання незахищених верств суспільства. Як кружляють у вальсі дебютанти й кому вдалося допомогти цьогоріч, бачили наші журналісти.

9-тий рік поспіль у Харкові травень закінчується яскравим благодійним балом під назвою “Коли збуваються мрії”.

Анна Буслаєва, організатор благодійного балу “Коли збуваються мрії”:

Главная ценль бала – это, конечно же, сбор благотворительных пожертвований. В этом году мы собираем деньги и будем передавать их на проэкт “Вторая молодость” – это помощь старикам. Потому что все 8 лет мы помогали детям, онкобольным, а в этом году мы поставили в приоритет именно эту категорию людей, которые тоже незащищены и нуждаются в нашей любви и поддержке, нежности и материальных средствах тоже.

Організаторам вдалося за один вечір виконати мрії кількох сотень людей. Для дебютантів балу це перші па під оплески і перший вихід у велику залу Харків Пелес.

Оксана Феденко, дебютантка балу “Коли збуваються мрії”:

Танец – это прекрасно! Танец – это для меня на первом месте. Но то, что собранные средства пойдут на помощь – для создания не менее прекрасного настроения для пожилых людей, которым тоже надо как-то себя развлекать, – проявлять в любом возрасте.

Уляна та Максим, пара дебютантів балу “Коли збуваються мрії”:
Усім, хто хоче, але не може наважитися – переступити через себе і все-таки прийти на перше тренування, спробувати себе, нікого не боятися і тоді обов’язково все вийде.

Анна Буслаєва, організатор благодійного балу “Коли збуваються мрії”:

Сегодня 24 дебютанта, это 12 пар. Как всегда это любые “люди с улицы”, которые могли свободно зарегистрироваться, ходили на тренировки, готовились, переживали и сегодня будут дебютировать перед вами.

Для меценатів це знайомство з цікавими людьми, проектами, що потребують підтримки, та можливість долучитися до виконання мрій інших.

Юлія Новосьолова, засновниця Школи-студії візажу та зачісок YouNova:

Бал – это всегда сказка, это всегда эмоции! Наверное, нет ни одной девочки любого возраста, которая бы не замирала, слыша слово “бал”! Но на самом деле мы партнеры организаторов, мы сотрудничаем уже несколько лет. Я считаю, что это большая честь для нас, это наш вклад в создание чего-то действительно важного в этом мире. Потому что тех, кто много разговаривает, очень много, а мир хочет делать дела. Поэтому мы очень стараемся делать мир прекраснее, добрее, красивее.

Для найменших учасників бал – це втілення казки й формування культури благодійності та естетики.

Юлія, учасниця благодійного балу “Коли збуваються мрії”:

Это мой второй бал, я участвовала в позапрошлом году и мне очень понравилось! Стоит побывать здесь, потому что это очень интересно!

А ще це майданчик для творчості, адже лотами на благодійному аукціоні стали не тільки презенти від відомих харків’ян, а і витвори, створені дітьми. Окрім того завдяки балу всі його учасники познайомилися з мистецькими поробками дітей із центру “Отрадне” і могли допомогти малечі, купуючи хенд мейд речі.
І нарешті бал “Коли збуваються мрії” – це виконання бажань цілого міста, проведення неординарного мистецького заходу, який привносить у життя Харкова традицію європейських благодійних балів.

Світлана Горбунова-Рубан, заступник Харківського міського голови:

Этот проект стал абсолютно уникальным в нашем городе. И то, что становится традицией, это свидетельство того, что это нужно людям. Этот бал стал традицией, нашей городской традицией! Благотворительный бал! И то, что организаторы придумали собрать средства в пользу нашего клуба активного долголетия “Вторая молодость” – для меня это огромный сюрприз с одной стороны, и огромное счастье с другой.

Володимир Скоробогач, заступник голови Харківської облради:
Хочу пожелать, чтоб на этом бале как можно больше было людей, которые имеют достаточно средств, чтобы помочь. Я считаю, что прекрасный бал. Шикарно поработали организаторы, инициаторы.

Наступного року благодійний бал “Коли збуваються мрії” буде ювілейним – десятим. Тож програму організатори обіцяють ще більш насичену та яскраву.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023