У Харкові пройшло змагання зі стрільби для жінок-поліцейських

Вони ніжні та тендітні, але коли беруть до рук зброю та стають проти мішені, будуть гідними конкурентами будь-кому із чоловіків. У Харкові на передодні 8 березня пройшло змагання зі стрільби для жінок-поліцейських, як стало відомо Вісті Ньюс. Представниці прекрасної статі розповідають — стріляють по мішенях мало не щодня, тож у цій справі вони профі. За змаганнями спостерігали й наші журналісти.


Головне у стрільбі — витримка, врівноваженість, та трохи холоднокровності. Розповідає цьогорічна переможниця змагань зі стрільби — Зоя. Жінка вже має чималий досвід. Тож перше місце для неї особливим сюрпризом для не стало.
Зоя Гравець, переможниця стрільб для жінок-поліцейських:

Сначала нужно выбрать правильность стойки. Это элемент спортивной стрельбы. Для того, чтоб выстрелить правильно надо к этому приготовиться, увидеть мишень. Скажем, мушка, цель, правильность стойки и все остальное. А потом уже прицельная стрельба.

Цікаво, що на змаганнях жінка обійшла не лише кілька десятків конкуренток, а й свою наставницю. Яка, до слова, присвятила поліції 18 років свого життя та є чемпіонкою світу з панкратіону. Ольга — на другому місці, але аж ніяк не засмучується. Навпаки, пишається, що змогла навчити колегу стріляти настільки влучно.
Ольга Головіна, посіла 2 місце на стрільбах для жінок-поліцейських:

Я только недавно вышла из декрета. Детки мои дома, а я как есть вышла на стрельбу в соревнования. То есть я, наверное, этим живу. Мне это нравится, я получаю от этого удовольствие.

Усього в змаганні взяли участь більше 30 учасниць.
Ганна Третьякова, старший інспектор відділу комунікацій ГУНП в м. Харків:

Соревнования проходили среди женщин полицейских. И так же стрельбы показывают, что женщины тоже опытные стрелки и навыки достаточно высокие. Не хуже мужчин.
Кожна з учасниць має по кілька перемог у такого рівня змаганнях. Адже такий захід у стінах поліцейського тиру проходить щороку.

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100