Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові пройшла Дитяча національна премія “GOLDEN KIDS”

Дитяча національна премія “GOLDEN KIDS” пройшла у Харкові, як стало відомо Вісті Ньюс.  Першого червня 30 юних лауреатів ступили на червону доріжку та під оплески вийшли на сцену Театрально-концертного центру в ХНАТОБі. Дітей нагородили в кількох номінаціях за їх досягнення у спорті, навчанні, перемогу у творчих конкурсах тощо.

Червона доріжка як символ успіху, навіть якщо тому, хто крокує нею тільки від 4 до 17 років. У Харкові відбулося нагородження вже традиційною Дитячої національною премією “GOLDEN KIDS”.

Інесса Ципіна, організатор Дитячої національної премії GOLDEN KIDS:

Национальная детская премия GOLDEN KIDS – это мероприятие, которое мы подготовили специально для самых талантливых и самых красивых детей Украины. Здесь собран, действительно, золотой запас нашего города и нашей страны.

Серед відзначених премією харків’яни, гості з Вінниці та Києва. Кожна дитина досягла особливих успіхів у різних номінаціях.

Організатори премії GOLDEN KIDS прагнули об’єднати успішних дітей і підлітків, які прославили себе, свої місто та країну, здобувши досягнення на творчих фестивалях і конкурсах, конкурсах краси, шкільних, регіональних, всеукраїнських і світових олімпіадах, спортивних змаганнях тощо.

Лев Харпатін, лауреат премії GOLDEN KIDS:

Для меня это на самом деле очень важно. Я люблю такие большие, такие масштабные мероприятия. Хочу, чтобы людям нравилось, хочу развивать харьковское телевидение – вот моя цель.

Владислав Васильченко, лауреат премії GOLDEN KIDS:

Интересно и здорово получить премию GOLDEN KIDS. Быть добрее, смелее и верить в себя!

Премія “GOLDEN KIDS” присуджується у 24 номінаціях у 2 категоріях. (18 номінаціях в особистій першості й 6 номінацій в командній першості). Тут і наука, і гостре перо, і погляд, і шеф-кухар, і блогерство, і вокал.

Дарина Галицька, лауреат премії GOLDEN KIDS:

Я буду выступать со своей авторской песней “Быть собой”.  Я хочу стать великой артисткой, и певицей и чтобы мои песни звучали во всех странах.

Не зважаючи на досить юний вік, всі учасники знають, що таке наполеглива праця, вони багато готуються до конкурсів і виступів, працюють у студіях, і кожну вільну годину поза школою проводять, щоб стати краще і досягти мрії.

Аурелія Бойко, лауреат премії GOLDEN KIDS:

Мне очень нравится Александр Пономарев, я занимаюсь в его студии каждый месяц. Я очень хочу стать певицей.

Дитячу національну премію “GOLDEN KIDS” підтримують дорослі успішні харків’яни. Саме вони нагороджують маленьких зірок і вітають їх на сцені з досягнутими успіхами.

Світлана Горбунова-Рубан, заступник Харківського міського голови:

Мы должны жить, работать и все делать исключительно для них, и по сути дела, открывать для них целый мир. И поэтому важна, очень важна национальная премия GOLDEN KIDS для самых одаренных, для самых красивых, для самых талантливых детей Украины.

Премію GOLDEN KIDS підтримали успішні бренди та фірми. Саме вони забезпечили подарунки маленьким переможцям.

Аліна Помазан, заступник директора Департаменту у справах сім’ї і молоді Харківської міськради:

Это то поколение, которое будет развивать наш город и нашу страну, поэтому это самое ценное, что у нас есть, поэтому мы должны все свои усилия вкладывать и направлять на то, чтобы у наших детей было максимально классное, полезное, развивающее детство.

Усім одноліткам GOLDEN KIDS бажають долучитися до них і завжди прагнути бути краще.

Діана Зорина, лауреат премії GOLDEN KIDS:

Посоветую, чтобы они всегда улыбались и даже, если что-то пойдет не так, все равно улыбаться, потому что они все равно молодцы.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023