У Харкові пройшла акція “Велосипедом на роботу”

Велосипедом на роботу. Для когось – це норма, для більшості українців – нестандартний шлях на робочі місця. 20-го вересня у рамках європейського тижня мобільності велоактивісти закликають усіх пересідати хоча б одноденно на двоколісний транспорт, як стало відомо Вісті Ньюс. Що з цього вийшло Харкові, дізналися наші журналісти.

У Харкові 5-тий рік поспіль долучаються до європейської акції “Велосипедом на роботу”. Точкою збору для 3-х десятків містян цьогоріч став Дзеркальний струмінь. Учасники вирішили спочатку випити по горнятку кави, а далі на двоколісних вже рушити на робочі місця. Для Гелі так пересуватися містом – звична практика. Давно замінила метро і маршрутки екологічним транспортом. Чого і всім радить.

Геля Тимофієва, велосипедистка:

Один день в году. Хотя бы один в году, вы вылезли из своей затхлой машины, посмотрели на наш прекрасный город, покрутили педали и почувствовали себя живым. Это так здоров!

Тиждень мобільності згуртував вело Харків довкола трьох заходів, вже відбулася велоніч, попереду Осінній марафон, знову ж таки – на двоколісному транспорті. Ці заходи більш масові. У будень на роботу на велосипеді поки містяни їхати не готові.

Вікторія Смагіна, президент Харківського велосипедного союзу:

По сравнению с европейскими городами у нас гораздо меньше людей пользуются велосипедом для того, чтобы добраться на работу. И вообще как транспортом по дорогам города. По той простой причине, что очень многих останавливает страх и отсутствие велоинфраструктуры у нас. Я абсолютно убеждена, если бы у нас были выделены полосы под велодорожки, то гораздо больше людей пересели бы на велосипеды.

Традиційне гасло 20-го вересня “Лиши автівку – пересядь на велосипед!” Цим учасники й екологію рятують, і привертають увагу до безпеки руху на дорогах. Це особливо актуально для Харкова як міста-мільйонника.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100