Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові пройде неймовірний концерт камерної музики: «Віртуозний квінтет» (8.06)

У п’ятницю, 8 червня видатні музиканти із США, Європи та України спеціально зберуться в Харкові для того, щоб в складі квінтету зіграти єдиний концерт камерної музики! Деякі з них вперше виступлять перед харківською публікою! На сцені Будинку Алчевських в концертній програмі під назвою «Віртуозний квінтет» вони виконають камерні твори видатних композиторів – Вольфганга Амадея Моцарта і Йоганнеса Брамса.

У концерті візьмуть участь:

Сергій ДВОРНІЧЕНКО (США), кларнет – лауреат багатьох конкурсів в США і Європі. Один з чотирьох українців, які закінчили Єльський університет на бюджетній основі.

Діонізіс ГРАММЕНОС (Греція), кларнет – переможець Конкурсу молодих музикантів «Євробачення-2008». Як соліст, працював з кращими симфонічними оркестрами Європи. Засновник і музичний директор Грецького молодіжного симфонічного оркестру.

Даніїл АВСТРІХ (Німеччина), скрипка – доцент Вищої школи музики в Кельні, артист квартету «Мікеланджело». Регулярно виступає з сольними програмами з найвідомішими симфонічними оркестрами країна Південної і Північної Америки, Європи та Азії.

Олександр ДВОРНІЧЕНКО (Україна), альт – відомий український музикант, лауреат міжнародних конкурсів, організатор ряду міжнародних музичних проектів.

Олексій СТАДЛЕР (Німеччина), віолончель – один з найбільш яскравих віолончелістів сучасності, переможець міжнародних конкурсів. В якості соліста виступав з провідними симфонічними оркестрами різних країн  під управлінням Валерія Гергієва, Володимира Ашкеназі, Марека Яновскі та інших. Виступав разом з Гідоном Кремером, Юрієм Башметом і Крістіаном Тетцлаффом.

Анастасія НІФАНТЬЕВА (Україна), скрипка – лауреат міжнародних конкурсів, нова зірка на небосхилі вітчизняної класичної музики.

ПРОГРАМА:

І відділення:

В.А. Моцарт. Квінтет для кларнета і струнних ля мажор.

ІІ відділення:

І. Брамс. Квінтет для кларнета і струнних сі мінор.

Концерти камерної музики володіють своєю неповторною чарівністю. Камерна музика відрізняється особливою витонченістю, вишуканістю і глибиною. Вона має вражаючу здатність глибоко проникати у внутрішній світ людини, створюючи дивовижне відчуття, що вона написана спеціально для вас.

Камерна музика у виконанні музикантів світового рівня – мистецтво найвищої проби!

Чекаємо на вас 8 червня в затишному залі Будинку Алчевських!

Адреса: вул. Дружин Мироносиць, 13 (колишній ДК міліції).

Квиткова каса, тел. (057) 706-17-16 (10: 00-18: 00)

Інтернет-білет, за посиланням:

https://kharkov.internet-bilet.ua/virtuozniy-kvintet.

ЗВУК ЖИВИЙ!

Початок – о 19:00.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023