Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові продовжується слухання справи щодо резонансної ДТП

На лаві підсудних знову будуть Олена Зайцева і Геннадій Дронов, водії Лексуса та Туарег. Нагадаємо, у жовтневій аварії загинули 6 перехожих, повідомляють Вісті Ньюс. На перехресті були збиті 11 людей. У прокуратурі повідомили, судові розгляди через резонансність справи будуть проходити дуже щільно. Так тільки-но 27 лютого відбулося перше засідання по суті, а вже 1 березня суддя буде допитувати постраждалих в аварії. Засідання призначене на 11.30 і досі не розпочалося. Нагадаємо, минулого разу Ганна Комар брала участь у засіданні за допомоги відеозв’язку з Кременчука. На сьогоднішнє засідання приїхала Оксана Нестеренко постраждала в ДТП, приїхала на суд із Києва:
Добиралась очень ужасно, погодные условия, вообще не чищена была платформа. До поезда нереально было добраться, машина, такси. Не возможно было до суда дойти. Но есть цель и я ее буду добиваться.

Надалі її інтереси представлятиме адвокат.
Олександр Дрижанов, представник Оксани Нестеренко:

Ее повреждения квалифицированны как средней степени тяжести. Однако необходимо учитывать индивидуальный аспект, вероятность того, что травмы, которые сопряжены с ее состоянием. Они могли бы перейти в тяжкие. Существует даже вероятность того, что человек мог бы даже получить инвалидность. Поэтому мы нуждаемся в срочной реабилитации. Которые требуют необходимых средств, этим мы и обосновали наш иск в производстве.

Оксана потребує негайної й тривалої реабілітації. Тож цивільний позов сторона заявила на 641 тис. грн, 200 тисяч із яких це сума на відновлення. Дівчина зараз перебуває у київських реабілітаційних центрах. Представник Нестеренко повідомив, що благодійну допомогу – 50 тис. грн – від родини Олени Зайцевої постраждала прийняла, адже без цих коштів не можливо було почати реабілітацію. Також на засіданні близькі загиблих родини Сокол та адвокати інших постраждалих.

На засідання прийшла і Жанна Власенко, жінка на момент аварії була вагітною і, на щастя, виносила дитину та народила. Жанна потребує довготривалої реабілітації.

Жанна Власенко:
Вы сами должны понимать, что я являюсь кормящей матерью, проходить реабилитация в полном объеме мне нельзя. То есть, то, что можно делать, да, мы делаем. То, что можно ребенку делать. Тоже мы делаем. То есть в первую очередь мы сейчас занимаемся ребенком. У меня реабилитация будет очень долгая. Я не могу оставлять ребенка все время. Если надо моё присутствие, я приезжаю, каждый раз я не могу приезжать.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023