Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові продовжили слухати справу про криваву ДТП на Сумській

У Харкові, шостого березня у Київському районному суді продовжили слухати справу про криваву ДТП на Сумській, як повідомляють Вісті Ньюс. У залі присутні Оксана Євтєєва, яка сама опинилася під колесами машини, і того вечора втратила чоловіка. За кілька днів у лікарні померла і її молодша сестра Діана Берченко. Також свідчення дав батько обох дівчат, та мати загиблого Олександра Євтєєва.

Друге судове засідання в Київському райсуді покази дають постраждалі. Засідання стає другим днем пам’яті та сліз. Адже кожен з присутніх у залі вимушено повертається у кривавий вечір 18 жовтня. Першою свідчила Оксана Євтєєва. Вона втратила чоловіка та рідну сестру. Говорить про останню згадку на перехресті та допомогу від родини Зайцевої.

Оксана Євтєєва, постраждала в аварії, втратила чоловіка та сестру:

Я помню, как мы стояли на светофоре. И следующее, что я помню, это как я очнулась в больнице и пыталась встать. Было проблемно вернуть эти деньги, потому что это не помощь. Я не знаю, что это было. Если бы хотели помочь, то нужно было бы обращаться в самом начале, когда еще была жива моя сестра. И когда мне тоже нужна была помощь.

Та чи не найважче ці спогади даються батькам. Тато Оксани та Діани пригадує – про ДТП вони дізнались по телефону від нареченого молодшої доньки. Одразу виїхали в лікарню.

Ігор Берченко, батько Оксани та загиблої Діани:

Когда бежали по коридору, у Оксаны пальто светло-коричневого цвета, оно лежало все в крови. Мы тут же узнали, они находятся в операционной. Мы сразу же выяснили, что там находится наша дочь.  Меня в операционную не пускали, я дал свой мобильный телефон, говорю – посмотрите, там есть ее фотография. Они взяли мой мобильник. Через некоторое время они вышли и подтвердили, что вместе с сестрой вторая лежит наша Диана.

Та звістку про те, що обидві їхні дівчата в операційній, перекрила новина про смерть Олександра – чоловіка Оксани.

Ігор Берченко, батько постраждалої Оксани та загиблої Діани:

Не сообщайте жене – Саша лежит на улице. Там еще 4 человека, 4 жертвы. Это единственный мужчина, который лежал там.

Те, що відбувалося у вечір трагедії та кілька днів після – для матері загиблого Саші – Світлани Винниченко – пройшли наче в тумані. Не стримує сліз у суді і батько Наталі Умаєвої. Чоловік згадує – про ДТП першою дізналася його онука, донька Наталі.

Микола Пономаренко, батько загиблої Наталі Умаєвої:

Внучка рассказывает, что в момент аварии она разговаривала с мамой, нашей дочерью по телефону. И мама сказала, что едет уже домой. И вдруг голос мамы исчез в телефоне, стали слышны какие-то крики. И мужской голос в трубку сказал здесь страшная авария. 14 летний ребенок взял паспорт матери и поехал на сумскую искать маму.
До родини загиблих Алли та Насті особисто приходила мати Олени Зайцевої. Та спілкуватися з нею родина відмовилась. Тоді ж жінка, як і іншим сім’ям спробувала надіслати кошти.

Юрій Фабрис, брат та дядько загиблих Алли та Насті Сокол:

Я остался один. У меня есть мать, есть бабушка, есть ребенок, но смысл, я думаю понятен потерпевшим – что такое один?! Жалею об одном, что я не сделал фотографии оттуда и не привез показать Зайцевой, Дронову. Показать что там было. Хоронили не в закрытом гробу, но с закрытыми лицами, потому, что там лиц не было.

Серед постраждалих свідчить і пасажирка Лексуса, яким керувала Олена Зайцева. Дівчина запевняє, що вони почали рухатися на блимаючий зелений, та робила усе, аби уникнути ДТП.

Марина Ковальова, пасажирка Лексуса:
Она притормаживала и повернула руль правее. В СМИ ее освещают как девочку-мажорку, наркоманку молоденькую. Я бы хотела сказать, что это совсем не так. Я знаю Алену 2 года, Алена очень добрый отзывчивый человек, который поможет в любой ситуации. Даже когда у нее нет возможности, она всегда ее найдет. Я знаю, как Алене сейчас тяжело. После всего этого, как она переживает и как тяжело переносит эту трагедию. Как ей хочется всем помочь.

Адвокат водійки Лексуса повідомила, що родина Зайцевої надсилала гроші всім, хто постраждав в страшній ДТП. Проте Матеріальну компенсацію прийняли лише дві родини. Та чи стане цей факт пом’якшуючою обставиною – вирішить суд. На наступному засіданні, що відбудеться 12 березня, свідчення будуть давати самі водії.

 

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023