Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові продавчиню по-звірячому забили пляшкою з-під пива

У Харкові конфлікт у магазині закінчився вбивством продавчині, як стало відомо Вісті Ньюс. Жінку за касою по-звірячому забили пляшкою з-під пива. Поліція затримала підозрюваного у день злочину.

Підлога залита кров’ю, побиті пляшки та порожня каса. У Харкові пообідні суботи вбили продавчиню у невеличкому магазині на околиці міста. Жінка стала жертвою нападу. За 600 гривень, що були в магазині, чоловік забив її на смерть. 55-річну харків’янку намагалися врятувати, але, на жаль, рани виявилися смертельними.

Антон Федоров, заступник начальника Основ’янського ВП:

Даний чоловік пояснив, що в нього стався конфлікт з продавчинею магазину, в результаті якого він почав наносити їй удари пляшкою з-під пива по обличчю та шиї. Жінка має численні колото-різані поранення обличчя та шиї. Яка була доставлена до лікарні, і в подальшому в лікарні вона померла.

Зараз змінниці Тетяни поставили в магазині її фото. Люди, що живуть за кілька метрів від магазину, і досі не вірять, що таке могло статися в їхньому досі спокійному районі. Тим більш, що в суботу крамниця повна людей – саме привозять хліб.

Я только пришла из магазина. Я ходила к ней, купила хлеба. Она говорит, я знаю, вы любите не зажаренный, а сегодня весь зажаренный. Еще с ней поговорила и буквально через полчаса это случилось.

У цьому ж магазині до декрету працювала і Наталя. Не приховує сліз за знайомою. У суботу загибла мала здати тижневу зміну напарниці та піти на відпочинок, але цього не сталося.

Наталя, продавчиня магазину:

В пятницу бабушкой стала, в субботу умерла. Погибла. Она бедная побыстрее торопилась ехать к дочке. Пришла пораньше.

За вбивство затримали 42-річного мешканця Люботина. Поліція спіймала чоловіка в закривавленому одязі та з грошима червоними від плям. Місцеві говорять, що знають підозрюваного – він приїжджає працювати на підприємство неподалік.

Наталя, продавчиня магазину:

– Я и его знала, он к нам ходил каждый день. На обед они приходили. Сидели как все покупатели. А что там произошло, неизвестно.
– Я в шоке. Вся Диканевка в шоке.

Тепер частіше заходитиме до магазину син змінниці загиблої продавчині. Каже – перевірятиме, чи впорядку матір.

Олександр, син продавчині-змінщиці:

Зайти надо в магазин. Рядом проходил – зайду, думаю проверю.

Проти затриманого відкрили дві статі – умисне вбивство та розбій. Чоловіку загрожує ув’язнення на строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023