У Харкові привітали військових із професійним святом

Відзнаки отримали діючі службовці Збройних сил, ветерани АТО та викладачі майбутніх офіцерів, як стало відомо Вісті Ньюс. У цей день захисники України не тільки приймають вітання, а і самі дякують надійному тилу, чий спокій і мирне життя захищають собою.


Сумчанин Михайло у своє професійне свято саме виписується з госпіталю. Сюди 3 тижні тому потрапив через травму. До поки не повернеться у бригаду, із побратимами постійно на зв’язку. Посміхається, привітає по телефону і повезе купу подарунків від харківської малечі. До Дня ЗСУ шпиталь засипали презентами від тисячі школярів області.
Михайло, військовослужбовець:
Это дети, они искренние, у них нет еще фальши, они не умеют лицемерить, и это чувствуется сразу. Когда вот видели, девченки стояли, заплакали. Тоже трогает, хоть уже взрослый мужчина, а все-таки да, очень приятно.
Тому навіть у свій святковий день захисники України першими згадують і вітають свій тил і їхній внесок у перемоги армії.
Павло Бородай, військовослужбовець:
Коли я був в АТО, коли ми з хлопцями читали ці вірші, ми з хлопцями сідали вечорами, коли не було ніяких бойових завдань, ми сідали читали, нас це дуже надихало. Нас дуже чіпало те, що про нас діти турбуються.
6-го грудня у Харкові відзначили військових подяками від обласної адміністрації та військового гарнізону.
Юрій Калгушкін, начальник Харківського військового гарнізону:
Шановні військовослужбовці Збройних сил України, шановні працівники Збройних сил України, шановні ветерани! Вітаю з 26-ю річницею Дня Збройних сил України. Збройні сили України разом із державою йдуть тяжкий шлях, але досягають перемог і в першу чергу у виконанні бойових завдань в зоні АТО на сході України. Бажаю міцного здоров’я, бажаю натхнення, бажаю нових успіхів і звершень у служінні України і українському народу.
Жодної перерви на святкування, серйозно говорять військові, на 26-ту річницю з дня створення національних Збройних сил собі не дозволять. Відпочинок дозволять собі тільки з перемогою та відновленням повної територіальної цілісності країни.

Михайло, військовослужбовець:
Там постоянно напряженная ситуация. Да, она контролируется Вооруженными силами Украины, и тем не менее там постоянно напряженная ситуация – на Крымском, Трехизбенка.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.