У Харкові ПриватБанк запрошує молодих спеціалістів до свого колективу

Вже декілька років поспіль ПриватБанк посідає перше місце в рейтингу роботодавців банківської галузі України, а також незмінно входить у двадцятку найбільших платників податків серед українських компаній. Все це – через високі показники заробітної плати.

У Харкові ПриватБанк запрошує молодих спеціалістів до свого колективуРазом з тим ПриватБанк продовжує розвиватися і запрошує до свого колективу молодих та активних людей. Наразі у регіональному управлінні Харківської області відкриті вакансії касира-операціоніста. Робота відповідальна, цікава та перспективна.

“Ми запрошуємо фахівців з досвідом роботи у банках, магазинах, супермаркетах, фаст-фудах, валютно-обмінних пунктах, – інформує керівник напрямку “Касове обслуговування” ГРУ ПриватБанку у Харківській області Катерина Савченко. – Але також чекаємо і кандидатів без досвіду роботи, студентів денної та заочної форм навчання. Перед прийомом на роботу банк проводить двотижневе стажування, а також протягом місяця гарантує виплату адаптаційної надбавки до основної суми заробітку. Вимоги до кандидатів прості: середня спеціальна, або вища освіта, порядність, уважність, відповідальність та здатність швидко засвоювати нову інформацію”.

ПриватБанк пропонує високий рівень оплати праці, адже за статистикою дохід ефективних співробітників тут на 10% вищий, ніж дохід колег з інших банків. У Харківському регіоні у ПриватБанку фахівці на цієї посаді отримують в середньому більше 7 000 гривень. Зарплата кращих співробітників становить 12 000 гривень. Ще одним важливим фактором є повний соціальний пакет. Працівник банку отримуєте щорічну оплачувану відпустку – 24 календарні дні, систему пільгового кредитування та можливість приймати участь у різноманітних програмах лояльності для працівників.

“Зараз відкриті вакансії в області: Донець (Червонодонецьк), Коломак, Солоницівка та у відділеннях обласного центру, – продовжує керівник з підбору персоналу Ігор Попов. – Зазвичай, посада касира стає лише першим щаблем кар’єри у ПриватБанку. Маємо багато прикладів, як колишні касири стали керівниками відділень, або посіли інші керівні посади у банку”.

Дізнатися більше про вакансії ПриватБанку можна на сайті vacancy.privatbank.ua.

Резюме можна надсилати на hr.privatbank.ua, на igor.popov.07@privatbank.ua, а також звертатися особисто за адресою: Харків, вул. Малом’ясницька 2а, 5-й поверх.

На сьогодні ПриватБанк – найбільша фінансова установа країни. У філіалах ПриватБанку працює більше 25 000 спеціалістів, ще понад 4 500 – у контакт-центрах банку.

Залишити відповідь