Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові ПриватБанк взяв участь у створенні учбового банківського комплексу

Напередодні професійного свята – Дня банківських працівників – у Харківському університеті банківської справи перші керівники області – голова облдержадміністрації Юлія Світлична та голова обласної ради Сергій Чернов – відкрили учбовий банківській центр. Це стало можливим завдяки ініціативі Харківського банківського союзу та участі провідних банків області.

Учбовий комплекс являє собою справжнє відділення банку. Перш за все, він створений для студентів університету. Тут вони зможуть на практиці закріпити усі навички, що отримали під час навчань. Крім того, у центрі будуть проходити заняття з підвищення фінансової грамотності школярів, викладачів шкіл, пенсіонерів. Центр оснащений усім необхідним обладнанням і може повністю виконувати функції банківського відділення.

“ПриватБанк надав учбовому центру банкомат, термінал, касове обладнання, методичні матеріали, – розповідає директор ГРУ ПриватБанку у Харківській області Андрій Терещенко. – Ми усвідомлюємо важливість якісної підготовки фахівців банківської справи, і наша допомога у створенні такого центру – це внесок у підвищення професіоналізму випускників університету і у розвиток фінансової культури українців”.

Юлія Світлична та Сергій Чернов особисто поспілкувалися із викладачами комплексу, ознайомилися із його можливостями.

“Минулого року ми підписали меморандум із Банківським союзом та Університетським консорціумом, а вже цього року відкриваємо нові навчальні комплекси та безкоштовно навчаємо всіх охочих харків’ян фінансовій грамотності, – відзначила голова облдержадміністрації Юлія Світлична. – Фінансова стабільність є запорукою розвитку кожної держави. Наскільки буде стабільною її фінансова система – настільки розвиватиметься економіка”.

Почесний керівник Харківського банківського союзу Олена Жукова відзначила внесок Приватбанку у створення учбового комплексу та у проведення навчальних заходів із підвищення фінансової культури мешканців області.

Під час заходу і з нагоди професійного свята – Дня працівників банківської сфери – керівники Харківської області нагородили кращих банкирів регіону. Почесну грамоту із нагрудним знаком від облдержадміністрації одержав директор Головного регіонального управління ПриватБанку у Харківській області Андрій Терещенко. Подякою Харківської обласної ради нагороджено керівника напрямку просування послуг бюджетним організаціям ГРУ ПриватБанку у Харківській області Сергія Колпакова.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023