У Харкові ПриватБанк та «Бізнес-Інкубатор» провели семінар для підприємців

Ідеї та бізнес можна зростити в інкубаторі. У Харкові пройшов семінар для підприємців, які вже мають бізнес, і тих, хто тільки планує його відкрити, як стало відомо Вісті Ньюс. Відомі в Україні та світі ментори розповіли про топ-помилок початківців і секрети відчуття ринку. Соціальний проект із розвитку національного підприємництва вже кілька років поспіль проводить ПриватБанк у межах проекту КУБ. Саме їх бізнес-інкубатор кредитує і вчить, як помножити капітал.

Секрети від гуру продажів. Для 350 підприємців у Харкові майстер-клас дав Давід Браун, засновник компанії TemplateMonster. Його стартап став одним зі світових лідерів у бізнесі з продажу веб-шаблонів. І оцінюють його в 100 млн доларів.

Давід Браун, засновник компанії TemplateMonster:

У меня получается природно считывать менталитет потребителя-покупателя и подстраивать предложение, которое у тебя есть под его «хотелки». И я этим делюсь абсолютно безвозмездно, потому что мне нравится, когда в Украине растет новый предпринимательский класс, средний класс — это всегда основа экономики.

Семінар тривав протягом 6 годин. Це вже третій захід у Харкові, а протягом осені відбудеться 13 івентів у різних областях. «Країна успішного бізнесу» або «КУБ» — це проект від ПриватБанку, який і кредитує підприємців, і вчить в освітньому просторі «Бізнес-інкубатора».

Юлія Кіслухіна, керівник проекту «Бізнес-інкубатор» ПриватБанка:

Уникальность этого проекта состоит в том, что для ПриватБанка — это абсолютно социальная миссия. Этот проект бесплатный. И мы пошли не только в столицу и крупные города, чтобы пообщаться с нашими клиентами и дать им эти знания, мы пошли и в регионы, в мелкие города, где также мы привозим интересных бизнес-тренеров.

Не запрацювати може й успішна ідея, якщо впроваджуючи її в життя, не вистачає знань. Це головний меседж КУБа. І про всі підводні камені підприємців попередив професійний стартапер Данило Тонкопій.

 Данило Тонкопій, засновник компанії Delfast:
Людям нужно понять, что все те, кто достиг успеха, они тоже наступали на те же самые грабли.

Попит на лекції від Інкубатора неабиякий, адже ментори дають не тільки теоретичні знання, а розбирають конкретні бізнес-ситуації й працюють над вирішенням реальних проблем у групах.

Юлія, власниця онлайн-магазину:

Есть такие узко специализированные фишки, о которых он рассказал, которые, я думаю, что уже в ближайшем будущем в своем бизнесе применю.

Не зважаючи на те, що «Бізнес-інкубатора» трохи більше року, підприємці довіряють йому — проект вважають першим кроком для початку своєї справи.

Вадим, проджект менеджер:

Я не хочу постоянно работать на кого-то. Хочу свой бизнес, и хочу, возможно, подготовить какую-то платформу.

«Бізнес-інкубатор» — це унікальна школа, яка дає освітню та фінансову базу українським підприємцям.

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100