Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові ПриватБанк нагородив фінансово грамотну молодь

В обласному центрі завершився другий регіональний турніру з фінансової грамотності на кубок голови Харківської облдержадміністрації. В інтелектуальних змаганнях взяли участь 48 команд, а саме: 16 команд вищих навчальних закладів, 9 команд вищих навчальних закладів з підготовки молодших спеціалістів і 23 команди загальноосвітніх установ та позашкільних навчальних закладів – разом 288 учасників.

У Харкові ПриватБанк нагородив фінансово грамотну молодь

Команди демонстрували знання, вміння та навички у фінансовій сфері. Для перемоги знадобилася не тільки теорія предмету, а і підприємницькі здібності, оригінальне мислення, командна згуртованість. Три тури наполегливої праці, запеклої боротьби, креативних рішень учасників привели до наступних результатів:

Серед учнів загальноосвітніх закладів:

1 місце – “Бізнес-сила” (Харківська гімназія №43 Харківської міської ради Харківської області);

2 місце – “Золотий запас” (Харківська гімназія №46 ім. М.В. Ломоносова);

3 місце – “П’ятий мегаполіс” (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Харківської міської ради Харківської області).

Серед закладів вищої освіти з підготовки молодших спеціалістів:

1 місце – “Магнати” (Харківський кооперативний торгово-економічний коледж (ХКТЕК));

2 місце – “ХТЕК КНТЕУ” (Харківський торговельно-економічний коледж Київського національного торгово-економічного університету);

3 місце – “Фінансисти” (Житлово-комунальний коледж ХНУМГ ім. О.М. Бекетова).

Серед закладів вищої освіти:

1 місце – “Фінансово грамотні” (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця);

2 місце – “Акули бізнесу” (Харківський навчально-науковий інститут ДВНЗ “Університет банківської справи”);

3 місце – “Financial Brain” (ХНУ ім. В. Н. Каразіна).

Почесним гостями цього заходу стали заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Бабічев Анатолій Валерійович, заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації – начальник управління міжнародних відносин та розвитку підприємництва Колмик Олена Вікторівна, директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Карпова Лариса Георгіївна. Анатолій Бабічев привітав переможців турніру та вручив кубок голови Харківської обласної державної адміністрації.

Ми пишаємося талановитою молоддю нашого регіону. Ви майбутнє нашої держави. І саме від вас залежить успіх і сила України, – звернувся до переможців турніру Анатолій Бабічев. –  Обласна влада робить все можливе, щоб у молоді нашого регіону були всі можливості для розвитку і досягнення нових вершин.

Серед партнерів турніру був і ПриватБанк. Банкіри підготували призи та подарунки всім переможцям. 54 учасники отримали спеціальні сертифікати та банківські Картки Юніора із грошима на рахунку. По 500, 200 та 100 гривень (відповідно до зайнятого місця) отримали призери турніру.

Більшість учасників змагань знають – що таке Картка Юніора, – говорить керівник ЮніорБанку ГРУ ПриватБанку у Харківській області Тетяна Шихова. – Але ще не всі її мають. Ми подумали, що це буде гарним подарунком. Картка із грошима на рахунку, це не просто пластиковий “гаманець”. Це ключ до нашої Бізнес Школи. Ми запрошуємо усіх учасників турніру і взагалі всіх школярів із 6 до 17 років до нас на безкоштовне навчання. Фінансова грамотність – це допомога у виборі майбутньої професії, та впевненість у сучасному інноваційному світі.

Організатори турніру – Харківський банківський союз, Харківський університетський консорціум та Харківський інститут ДВНЗ “Університет банківської справи”.

У релізі використані матеріали сайтів ХОДА та ХБС.

Джерело

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023